fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

IMT SMILE chystajú vianočné koncerty. Budú len tri, nenechajte si ich ujsť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Skupina IMT Smile pripravuje vianočné koncerty. Budú tri: 6. a 7. decembra v bratislavskej Inchebe a 14. decembra v košickej Steel Aréne.

Iba nedávno zakončili letné IMT Smile Amfiteáter Tour 2018, na ktoré prišlo rekordných 31-tisíc divákov a už prichádzajú s ďalším programom. Tentoraz pôjde o predvianočné koncerty.

IMT Smile prežívajú svoje najúspešnejšie obdobie. Ich letné koncertné turné v piatich slovenských mestách dopadlo nad očakávania. Amfiteátre praskali vo švíkoch a pre všetkých zúčastnených vrátane kapely a hudobných hostí to bol ohromný zážitok.

O ich úspechu nasvedčuje aj ich nedávny singel Budeme to stále my, ktorý sa stal veľkým hitom a už sedem týždňov po sebe je najhranejšou slovenskou pesničkou v rádiách. Inak tomu nie je ani v Českej republike, kde len nedávno museli pridať ďalší novembrový koncert v pražskom Roxy, pretože prvý sa vypredal len krátko po začiatku predaja.

Fanúšikovia IMT Smile si za roky účinkovania navykli na istý štandard, ale to, čo kapela predvádza na svojich koncertoch, je naozaj niečo nevídané. Už to totiž nie je iba o kvalitných hudobníkoch, ktorí si prídu spolu zahrať a zaspievať. Súčasná zostava spolu tvorí jeden zohratý celok. Na pódiu si to spolu veľmi užívajú a do hudby vkladajú to najdôležitejšie – srdce. Presne to učia aj svojich fanúšikov – vnímať hudbu srdcom. Práve vďaka tomu sa na ich koncertoch nesie výnimočná atmosféra, ktorá všetkých pohltí. Ľudia sa zabávajú spolu s muzikantmi, nasávajú energiu a užívajú si to.

Zveřejnil(a) IMT SMILE dne Úterý 4. září 2018

Na vianočné koncerty sa vždy veľmi tešíme. Stali sa pre nás akousi tradíciou. Minulý rok sme ich síce vynechali, ale o to viac si tie koncerty užijeme teraz,” uviedol pre médiá líder kapely Ivan Tásler.

Prečítajte si tiež:
Armáda Dominiky Mirgovej prešla našimi rukami a ušami #Recenzia albumu

Vstupenky sú v predaji od štvrtka 6. septembra na imtsmile.com a v sieti ticketlive.sk, cena sa pohybuje od 29 do 39 eur. Informovala o tom PR manažérka Ľuba Svatá.

Zdroj: http://www.teraz.sk/kultura/skupina-imt-smile-pripravuje-vianocne/346764-clanok.html

Foto: facebook.com/IMT SMILE, Peter Ivan (https://scontent.fbts6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37242380_10155382409066277_4037398528165675008_o.jpg?_nc_cat=0&oh=92d4bebfb5221cb827e55f651c2893df&oe=5C32257E)

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií