Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ingka Centres otvára coworking zadarmo v bratislavskom Avione

Spoločnosť Ingka Centres, majiteľ a správca bratislavského Avion Shopping Parku, spúšťa úspešný coworkingový koncept Hej!Workstation, ktorý už funguje v ďalších krajinách.

14.11.2023 (SITA.sk) – Spoločnosť Ingka Centres, majiteľ a správca bratislavského Avion Shopping Parku, spúšťa úspešný coworkingový koncept Hej!Workstation, ktorý už funguje v ďalších krajinách. Priestor Hej!Workstation bude v Bratislave prístupný od 2. novembra 2023 pre členov úplne zadarmo.

„Teší nás, že coworking Hej!Workstation bude súčasťou aj bratislavského Avionu,“ hovorí Andrea Aujeská, riaditeľka Avionu, a dodáva: „Názov hovorí sám za seba. Hej! [hei] znamená po švédsky ahoj a je to jedno z najsilnejších slov v našom každodennom jazyku – predstavuje spôsob, ako podnietiť nové konverzácie a nápady. Hej!Workstation je navrhnutý tak, aby bol príťažlivým priestorom, v ktorom sa sústreďuje pohostinnosť a ponuka množstva prístupných pracovných priestorov pre každého.“

Coworkingový priestor v bratislavskom Avione otvorí svoje priestory na 1. poschodí s ponukou 16 miest na prácu, ktoré si môžu záujemcovia rezervovať vopred online. Priestor bude k dispozícii sedem dní v týždni od 8.00 do 20.00 hodiny s výnimkou štátnych sviatkov. Využívanie priestorov Hej!Workstation bude pre záujemcov zadarmo. K dispozícii je aj zasadacia miestnosť, ktorej využívanie je za poplatok so zľavou pre členov IKEA Family.

Hej!Workstation premosťuje priepasť medzi prácou na diaľku a konceptom tradičných kancelárií. Priestor je premyslene navrhnutý v spolupráci s IKEA for Business. Priestor je koncipovaný ako lokálny hub pre podnikateľov a firmy s cieľom podporiť ich spoluprácu a rast. Je to miesto, kde sa inovácia stretáva s komunitou a kde sa práca stretáva s príjemnou atmosférou.

Coworking Hej!Workstation bol po prvýkrát spustený v Portugalsku a získal pozitívnu spätnú väzbu od miestnych komunít aj jednotlivcov. Druhý coworking v Bratislave je ďalším príkladom nášho hyperlokálneho prístupu, keď ponúkame riešenia šité na mieru potrebám miestnych komunít. Hej!Workstation je súčasťou už vyvinutého a implementovaného konceptu flexibilného pracoviska s názvom Hej!Workshop. Tento koncept bol spustený v priestoroch Ingka Centres vo švédskom Štokholme v roku 2022, nasledovaný novým coworkingom, ktorý bude otvorený v americkom San Franciscu.

Informačný servis

Viac k témam: Avion, Coworking, PR
Zdroj: SITA.sk – Ingka Centres otvára coworking zadarmo v bratislavskom Avione © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií