Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Inovatívny vysávač Miele Duoflex: Váš spoľahlivý partner pre čistejšiu domácnosť

Značka Miele uvádza na trh svoj najnovší výtvor v oblasti domácich spotrebičov – tyčový vysávač 2v1 Miele Duoflex.

30.4.2024 (SITA.sk) – Značka Miele uvádza na trh svoj najnovší výtvor v oblasti domácich spotrebičov – tyčový vysávač 2v1 Miele Duoflex. Ten kombinuje výhody tyčového a ručného vysávača, čím ponúka nekonečné možnosti pre všestranné a efektívne čistenie domácnosti.

Vyčistí každý kút v domácnosti

Vďaka spojeniu tyčového a ručného vysávača v jednom zariadení sa Miele Duoflex stáva nenahraditeľným pomocníkom v každej domácnosti. Už nikdy nebudete potrebovať viacero vysávačov na rôzne povrchy. Tento vysávač zvládne odstrániť prach zo všetkých typov podláh bez problémov. Jeho konštrukcia 2v1 ponúka dokonalú flexibilitu pri čistení nielen podláh, ale aj nábytku, kobercov, či ťažko dostupných miest, či dokonca mokré vysávanie.

Pre efektívny sací výkon a najlepšie výsledky, elektrická kefa MultiFloor automaticky rozpozná podlahovú krytinu, a v závislosti od povrchu automaticky upravuje rýchlosť kefového valca čistenia v akomkoľvek prostredí. S technológiou SpeedLock zase rýchlo vymeníte nadstavce a môžete tak kombinovať ručný vysávač s podlahovým, vďaka čomu povysávate pavučiny, či ťažko dostupné miesta pod nábytkom a v rohoch domácnosti.

Hubica na čalúnenie a poťahy sa, naopak, postará o čistejší nábytok, sedačku, či čalúnenie na stoličkách a kreslách. Navyše, vo verzii Cat&Dog si vysávač ľahko poradí aj so zvieracími chlpmi. Vďaka týmto doplnkom sa používateľský komfort posúva na úplne nový level. Navyše, vďaka praktickému nástennému držiaku ho môžete mať stále po ruke, a ešte aj ušetriť miesto v skrini.

Tichý a výkonný

Vďaka výkonnej lítium-iónovej batérii s kapacitou 2500 mAh umožňuje nepretržitú prevádzku až 55 minút na jedno nabitie alebo 60 m2. A s rýchlym nabíjaním batérie na plnú kapacitu za 3,5 hodiny sa môžete vrátiť k práci v priebehu veľmi krátkeho času. Navyše, s hlučnosťou okolo 79 dB, vysávač ponúka tiché vysávanie pre ešte väčšie pohodlie pri upratovaní. Miele Duoflex nie je len vysávačom, ale spoľahlivým partnerom pre domácnosti s alergikmi a tých, ktorí dbajú na čistotu svojej domácnosti. Jeho vysoká účinnosť v zbieraní prachu s hygienickým filtrom Hygiene zadrží až 99,99 %3 prachu, vďaka čomu bude vaša domácnosť čistejšia a hygienickejšia ako kedykoľvek predtým.

Udržateľnosť na prvom mieste

Miele Duoflex je nielen výkonný, ale aj spoľahlivý. Jeho kovová trubica zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. S objemom zbernej nádrže 0,3 l zachytí všetky nečistoty a prach, čím zabezpečuje dokonalé vyčistenie všetkých povrchov. Navyše, teraz si môžete vybrať z až troch exkluzívnych farieb, ktoré sa hodie k vášmu interiéru, vrátane: nordic modrej, sunset žltej alebo klasickej obsidián čiernej.

S akumulátorovými vysávačmi Miele Duoflex je čistenie domácnosti jednoduché, efektívne a prispôsobené modernému životnému štýlu. Staňte sa majiteľom tohto spoľahlivého pomocníka ešte dnes a užite si výhody vysokokvalitného čistenia domácnosti každý deň.

Technické parametre nájdete v tabuľke nižšie.

Typ motora
Digital Efficiency Motor

Technológia
Vortex

Elektronická regulácia sacej sily
Tlačidlá/2 stupne

Nástenný držiak
Speedlock

Systém SpeedLock
SpeedLock system

Uloženie príslušenstva
HX-AH 20

Filtračný systém
ComfortClean

Objem nádoby na prach v l
0,3

Typ akumulátora
Lítium-iónový

Menovitá kapacita akumulátora v mAh
2500

Hlučnosť v dB
79,0

Informačný servis

Viac k témam: Miele Duoflex, PR, Vysávač
Zdroj: SITA.sk – Inovatívny vysávač Miele Duoflex: Váš spoľahlivý partner pre čistejšiu domácnosť © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií