fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Insta stories budú dostupné už aj vo webovej verzii pre smartfóny

Máte tip? napíšte nám mailom

Čoraz viac obľúbené Instagramové príbehy budú po novom dostupné už aj vo webovej verzii určenej pre smartfóny. Ako vyzerajú?

Tzv. Insta stories sa čoraz viac tešia veľkej popularite. Podľa posledných informácii z blogu Instagramu, približne 250 miliónov používateľov ich používa každý deň. Problémom bolo snáď len to, že sa dali pridávať a pozerať iba v oficiálnej aplikácii pre Android či iOS. Najnovšie budú sprístupnené i v mobilnej verzii webu – teda bude možné ich prehliadať cez klasický mobilný prehliadač.

Stories sa objavia tak ako si zvyknutý, teda v hornej časti mobilnej stránky. Pre posúvanie medzi nimi stačí “ťukať” doľava alebo doprava na šípky.

Insta stories

Počas nasledujúcich týždňov by mali byť príbehy dostupné aj v klasickej desktopovej verzii a počas nasledujúcich mesiacov pribudne možnosť pridávania príbehov z mobilnej verzie stránky.

Zdroj: androidpolice.cominstagram-press.commashable.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií