fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Instagram pridáva ďalšiu funkciu! Čo je to tentokrát?

Máte tip? napíšte nám mailom

Jedna zo sociálnych sietí prichádza s novinkou. Umožní pridať viacero záberov do príspevku…

Aplikácia Instagram je medzi používateľmi mobilných telefónov veľmi rozšírenia. Ty a tvoji priatelia medzi sebou zdieľate fotografie z párty, večierkov alebo každodenných situácii. Po nedávnych menších aktualizáciách prichádza opäť ďalšia – tentokrát väčšia.

insta_clanok02

Aplikácia na zdieľanie fotiek a videí umožní pridať viacero týchto médii do jedného príspevku. V praxi teda nebudeš musieť scrollovať zaspamovaný Instagram s dvesto snímkami od jedného z tvojich priateľov. Jedná sa o tzv. carousel albumy. Tie umožňujú do jedného postu (príspevku) pridať naraz 10 fotiek alebo videí.

Tieto albumy už v aplikácii existovali dlho. Boli však prístupné iba pre zadávateľov reklamy, teda táto sieť zrejme nabrala rozum a sprístupnila ich aj bežným používateľom. Pri postovaní tvojich fotografii stačí ak dlhšie podržíš prst na jednej z fotiek v galérii a automaticky ti ich systém umožní pridať viac.

insta_clanok01

Zdroj: theverge.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií