fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Instagram testuje live video! Kto ho bude mať prvý?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na sociálnej sieti je zdieľanie a vysielanie live videa viacmenej bežnou záležitosťou. Tak ako sa nám “stories” rozšírili zo Snapchatu na Instagram a Messenger, zrejme čakáme novú revolúciu live videí. To by malo už čoskoro poputovať aj do prostredia populárnej aplikácie Instagram.

instalive1

Príbehy používateľov sa v aplikácii osvedčili veľmi dobre. Po novom sú dostupné už i v časti Explore, kde môžeš sledovať príbehy ľudí na Instagrame, ktorých nesleduješ. Screenshoty aplikácie z Ruska potvrdzujú túto novú funkciu. Live video by čoskoro mali objaviť najmä používatelia Beta aplikácie pre Android.

instagramstoriesexplore

Po internete však kolujú informácie o tom, že funkcia bude sprístupnená najprv používateľom operačného systému iOS. Uvidíme, ako sa všetko vyvinie a kto sa dočká live videa na Instagrame ako prvý!

Zdroj: theverge.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií