fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Instagram túto fotografiu zakázal! Autorka sa nevzdáva a nechápavo krúti hlavou.

Máte tip? napíšte nám mailom

Fotografka Jessica vyzýva ľudí, aby bojovali proti cenzúre fotiek a fotku nahrala tretíkrát!

V poslednom čase zakazujú sociálne siete mnohé fotografie či videá. Dôvodov je viacero. Môžu to byť napríklad autorské práva či nevhodný obsah. Autorka nasledujúcej fotografie dostala upozornenie, že zmazaná fotografie porušuje štandardy a pravidlá instagramu. No autorka na nasledujúcej fotografií nevidí nič zlé. Zverejnila ju znovu, no instagram sa zachoval rovnako…

Jessica Jackson je fotografkou, nie však takou, ako väčšina. Mamičky si ju volajú aj k pôrodu, aby zachytila tú najdojemnejšiu chvíľu v živote každej ženy túžiacej po novom potomkovi. Najkrajšie fotografie zverejňuje aj na svojom instagrame, aby ukázala ďalším mamičkám silu pôrodu. Po tom, ako jej instagram vymazal už dvakrát fotografiu, ostala v šoku.

Na fotografií je detailne zachytená tvárička dieťatka hneď po pôrode. Dieťatko na fotografií má dnes už štyri roky.

A-panda-is-good-two-is-better-first-look-at-the-newborn-twins-cubs-China-576b491a68030__605

Instagramu podľa všetkého vadí, že čerstvo narodenému dieťatku tečie po tváričke plodová voda. Originál fotografie dokonca zachytával aj ženu, no autorka ju orezala, aby sa o ňu mohla podeliť na sociálnych sieťach. Žiaľ, sociálne siete fotografiu napriek tomu aj tak neakceptujú.

Prečítajte si tiež:
Paranormal activity priamo v kuchyni! Je to FAKE alebo ozajstné?

“Ako niekoho mohla uraziť táto fotka? Prečo by to niekto nahlásil? Nemôžem uveriť, že žijeme v roku 2016 a cenzurujeme detskú hlavičku,” povedala autorka fotografie.

AJ TAKTO VTIPNE SA DÁ OZNÁMIŤ PÔROD. ROZTOMILÉ NÁPADY, AKO NA TO KRÁSY PÔRODU ZACHYTENÉ NA SILNÝCH FOTOGRAFIÁCH. TAKTO SA RODÍ ŽIVOT!

 

Zdroj: Instagram/ ittybittyphotrographytas

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií