fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

iPhone 7 Plus syčí! Zachytené na videu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nebolo to tak dlho, čo Apple spustil predaj nového modelu iPhone – iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Cez uplynulý víkend sa začali objavovať správy o zujímavých zvukoch, ktoré vychádzajú z nového smartfónu. Zvuk podobný syčaniu či hučaniu pri záťaži naberá na obrátkach.

Na YouTube sa objavilo video, ktoré nám “predstavuje” tento zaujímavý spôsob prihovárania iPhonu. Video má na konte kanál Unbox Therapy. Ten porovnal vysokocitlivými mikrofónmi tri modely. Išlo o iPhone 6, iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Telefóny boli vystavené rovnakej záťaži – teda pri teste boli zachované rovnaké podmienky pre každý z nich.

Video odporúčame sledovať cez slúchadlá, nakoľko je cez vysokocitilivé mikrofóny zachytený i okolitý šum. Z nášho pohľadu nejde o veľmi závratné hučanie či syčanie, ako to popisovali niektorí používatelia. Spoločnosť Apple sa zatiaľ k problému nevyjadrila, a preto nemožno vylúčiť ani chybu nového čipu A10.

Zdroj: letemsvetemapplem.eu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií