fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Iránska polícia zatkla 30 ľudí počas cvičenia jógy

Máte tip? napíšte nám mailom

Iránska polícia zatkla aj učiteľa jógy. Dôvodom bol fakt, že v jednej miestnosti naraz cvičili aj muži aj ženy, čo je v Iráne zakázané.

Iránska polícia zatkla tridsať ľudí počas jógového cvičenia v meste Gorgan na severe krajiny. Včera o tom informoval portál CNN. Zatknutí muži a ženy boli podľa zdrojov nevhodne oblečení, čo bol jeden z dôvodov zatknutia. Ďalším bolo to, že zmiešané športy mužov a žien sú v Iráne zakázané. To znamená, že v triede nemohli byť aj ženy a muži naraz.

Irán
Zdroj: unsplash.com

Jednotka pre prevenciu kriminality informovala o tom, že učiteľ jógy mal na sociálnych sieťach reklamy, kde propagoval svoju činnosť v tejto oblasti. Na vedenie takéhoto kurzu však nemal žiadnu licenciu. V Iráne podľa všetkého platia veľmi prísne pravidlá. prečítajte si aj článok o tom, ako Iránčanka fotkou protestovala proti zákonom Hidžábu.

Zdroj: cnn.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií