Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ja sa zastrašiť nenechám, reaguje Šutaj Eštok na trestné oznámenie liberálov

SaS vo štvrtok podala trestné oznámenie na ministra vnútra pre závažné podozrenie zo spáchania trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa. 

9.11.2023 (SITA.sk) – Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) odkazuje každému, že sa nenechá zastrašiť. Reagoval tak na podanie trestného oznámenia na jeho osobu stranou Sloboda a Solidarita (SaS).

„Je to zúfalý pokus zúfalých politikov v snahe získať mediálnu pozornosť…Rešpektujem, že SaS, rovnako ako skupina čurillovcov sa rozhodli na mňa podať trestné oznámenie, ale odkazujem každému, že ja sa zastrašiť nenechám a budem vždy konať v zmysle zákona a postupovať iba v zmysle zákona. Iba zákon je mojim morálnym kompasom,“ vyhlásil Šutaj Eštok.

Viac k témam: Čurillovci, Minister vnútra SR, Trestné oznámenie, Vyšetrovatelia NAKA, Zneužitie právomoci verejného činiteľa
Zdroj: SITA.sk – Ja sa zastrašiť nenechám, reaguje Šutaj Eštok na trestné oznámenie liberálov © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií