fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jacob si myslel, že je obyčajný chalan. Až pokiaľ…

Máte tip? napíšte nám mailom

Wau! Inak sa ani nedá začať pri tejto novej filmovej novinke. Mladý chlapec Jacob si o sebe myslí, že je úplne obyčajným chlapcom, avšak, až pokiaľ nestretne svoju novú “divnú” kamarátku.

Jeho otec mu predtým ako zomrel často hovorieval tajuplné príbehy o mieste, kde sa nachádzajú osamotené deti. Tieto deti vraj majú nadprirodzené schopnosti a miesto, kde žijú je sirotinec. Po smrti Jacobovho otca sa mladý tínedžer rozhodne, že pôde tieto deti nájsť a utvrdí sa o tom, či jeho otec rozprával pravdivé príbehy.

sirotinec 2sirotinec

Osamelé sirotky chráni pred rôznym nebezpečenstvom pani Peregrínová (Eva Green), ktorá vie, že vonku na nich číhajú zlé sily. Pomôcť jej v tom má aj Jacob (Asa Butterfield), ktorý nájde tento sirotinec a po čase sa dozvedá, že ani on nie je “normálny” a že tiež má nadprirodzené sily.

Celý film je natočený podľa knižného bestselleru od Ransona Riggsa a volá sa “Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej” a už 29. 12. 2016 sa môžeme tešiť na jeho slovenskú kinopremiéru.

Podarí sa Jacobovi ochrániť svojich nových kamarátov?

Zdroj: youtube.com/totalfilm.cz

Prečítajte si tiež:
Potrebujete motiváciu? Pozrite si tento film!

Foto: youtube.com/totalfilm.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií