fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jared Leto ako Joker v nadupanom songu od Skrillexa a Ricka Rossa ovládnu podsvetie v Miami!

Máte tip? napíšte nám mailom

Film Suicide Squad mal premiéru v našich kinách tento víkend a objavuje sa v ňom mnoho veľmi dobrých soundtrackov. Jedným z nich je aj skladba, v ktorej si priamo zahral aj jeden z hlavných hercov filmu, predstaviteľ Jokera, Jared Leto. Samozrejme svoju rolu zahral vynikajúco, Jokerov povestný smiech, ktorý sme mohli vidieť už v traileroch k filmu a aj v samotnom filme, neobišiel ani tento hudobný počin.

Song dali dokopy Skrillex a Rick Ross. Prvý menovaný sa postaral o kvalitný inštrumentál, ktorý sa dostane rýchlo do uší, druhý zase o textovú a hlasovú stránku pesničky. Tento soundtrack patrí medzi najkvalitnejší vo filme a po vizuálnej stránke je tiež poriadne premakaný. Trojica Skrillex Ross a Joker v ňom brázdia podsvetie Miami. Najprv sa ocitnú v striptízovom klube, neskôr sa klip presunie na ulice, kde sa Skrillex a Rick vozia v poriadne drahých autách a nakoniec sa plavia na luxusnej lodi.

Pokiaľ ste ešte film nevideli, odporúčame navštíviť čím skôr kino, pretože tento filmový počin, v ktorom je priam hviezdne obsadenie, isto patrí medzi najlepšie v tomto roku.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií