fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hokejová legenda: Jaromír Jágr sa priznal, prečo nemôže mať deti

Hokejista Jaromír Jágr (48), ktorý kvôli koronavírusu už od marca nemôže chodiť do kostola, sa rozhodol pre verejnú spoveď. V priamom prenose na Instagrame objasnil, prečo na prahu päťdesiatky ešte nemá potomkov a z akého dôvodu pochybuje, že si ich vôbec niekedy zaobstará.

Máte tip? napíšte nám mailom

Sám Jaromír Jágr nečakal, že pri svojich rozhovoroch zabrúsi až na takú vážnu tému. Úprimne prezradil, že mu vlastná rodina v živote chýba, avšak jedným dychom dodal, že sa toho v skutočnosti bojí. ,,Najlepšie je na to nemyslieť,” povedal otvorene.

Priznanie na rovinu

Hlavným dôvodom, prečo Jaromír Jágr nemá potomkov, je totiž jeho obava, že by ho mohla v budúcnosti ovládať a vydierať skrz deti matka dieťaťa. ,,Z môjho pohľadu sú najhoršie rozvody. Keď máš malé dieťa, neodnesú to tí dvaja ľudia, ktorí sa rozchádzajú, ale to dieťa. A z toho ja mám strach. Mám blok, že by som mohol niekomu negatívne ovplyvniť život. Že dieťa to odnesie za rodičov …, ” premýšľal nahlas.

jagr
instagram.com/jj68jaromirjagr/

Podľa jeho hesla, že každý môže žiť ľahký život, a preto je potrebné si to urobiť ťažké, hneď premýšľal nad tou najhoršou variantou – vzťah s budúcou matkou svojich detí mu nevyjde a nastanú obrovské boje o deti i peniaze.

,,Ide o to, že tú druhú polovičku nedokážeš kontrolovať. Prichádzajú ďalšie vplyvy, ovplyvňovanie. Nehovorím, že to je môj prípad, ale pozorujem to okolo seba. Fakt to nie je jednoduché. A hlavne z najväčšej lásky vzniká najväčšia nenávisť! Tiež som videl ľudí, ktorí boli zamilovaní, a dnes sa neznášajú,” uvádzal príklad a doplnil: ,,Okolité vplyvy – to znamená, že máš druhú polovičku, tá ide na kávu s kamarátkou, ktorá jej hovorí: ,,Nebuď hlúpa, nepožičiavaj mu to dieťa.” 

Prečítajte si tiež:
ODPORNÉ: Muž si kúpil gazdovskú slaninu, keď ju však rozkrojil, skoro sa dovracal. Bola plná nechutných červov!

https://www.instagram.com/p/BTFrV0HDL-4/

Jaromír Jágr nič neľutuje

Hoci svoje bývalé slečny chválil, je rád, že so žiadnou z nich potomkov nemal. ,,Viete, ja nedám na svoje expartnerky dopustiť. Proste boli perfektné, problém bol vo mne. Nebudem nič hovoriť, ale nevieme, čo by sa stalo, keby sme mali dieťa. Možno že by to dnes bolo inak,” krčil ramenami.

jagr
instagram.com/jj68jaromirjagr/

Jágr na záver sebakriticky zhodnotil, že má zrejme vážny problém s dôverou k ženám. Vysvetlil to tým, že je zvyknutý sa vždy spoliehať sám na seba a veci ovládať, zatiaľ čo ženy sa ovládať nedájú. ,,Myslím si, že som prípad pre pána doktora Plzáka, ten by mi mohol pomôcť,” premenil záverom túto ťažkú tému na žart a odvolal sa na desať rokov mŕtveho psychiatra.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj tyden

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií