fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jasmina Alagič dnes oslavuje. Čo jej zaželal Rytmus k okrúhlym narodeninám?

Jasmina Alagič dnes oslavuje svoje 30. narodeniny. Jej manžel Patrik Rytmus Vrbovský jej zablahoželal aj prostredníctvom sociálnej siete. 

Slovenská moderátorka a modelka balkánskeho pôvodu má dnes dôvod na oslavu. Manželka známeho slovenského repera Rytmusa má okrúhle 30. narodeniny. Cez svoj instagramový profil poďakovala za všetky priania. „Som vďačná a šťastná! ešte raz moc moc ďakujem za každú Vašu myšlienku na mňa dnes, nech sa nám všetkým plnia sny, nech je každý deň výnimočnou neopakovateľnou chvíľou, ktorá nás robí šťastnými,” napísala Jasmina.

View this post on Instagram

Ďakujem za Vaše krásne správy🙏❤️ za nádherne priania od mojich najbližších aj od všetkých Vás tu bez rozdielu, robíte tento deň ešte krajším❤️ Ďakujem Ti Bože, ďakujem Ti vesmír za každých jeden deň mojich dnes už 30tich rokov, nemenila by som sekundu. Je mi dopriaty ten najkrajší život a veľmi si to vážim. Nič nepotrebujem, bez skromnosti ale s obrovskou pokorou priznávam že všetko mám, rodinu, priateľov, milujúceho a mnou milovaného muža, vysnívaného syna pod ❤️, prácu, myseľ nastavenú užívať si každú sekundu tohto nenahraditeľného života🙏 Som vďačná a šťastná! ešte raz moc moc ďakujem za každú Vašu myšlienku na mňa dnes, nech sa nám všetkým plnia sny, nech je každý deň výnimočnou neopakovateľnú chvíľou ktorá nás robí šťastnymi😘😘😘 #birthdaygirl #30 📸 @lukaskimlicka ďakujeme Ti láska za nádherné spomienky na toto obdobie v podobe Tvojich diel❤️ 💄 @milanwtf ďakujem Ti láska za milión dní kedy ma robíš krajsou ❤️

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Medzi gratulantmi sa, samozrejme, objavil aj spomínaný Rytmus. Ten sa už viackrát nechal počuť, že aktuálne prežíva najkrajšie obdobie svojho života. „Moment, na ktorý som čakal celý život,” povedal po svojej svadbe.

https://www.instagram.com/p/BzNbp53I-Yw/?utm_source=ig_web_copy_link

Najbližšie dvojicu čaká pôrod syna. To, že Rytmus bude otcom, ohlásil celému svetu cez sociálnu sieť na Štedrý deň.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií