fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTKA: Pevné prsia a polonahá postava Jasminy na Instagrame

Máte tip? napíšte nám mailom

Jasmina Vrbovská zverejnila na svojom Instagrame fotografiu, ktorou rozosmiala tisíce ľudí. Tvrdí, že by do leta potrebovala trénerku.  

Jasmina Vrbovská je už niekoľko mesiacov hrdou mamou a aj napriek tomu, že patrí k ženám, ktoré nemajú problém so svojou váhou, zdá sa, že by predsa len chcela niečo zhodiť.

Jasmina Vrbovská a jej vtipná fotografia

Počas uplynulého týždňa sa pochválila s vtipnou fotografiou, ktorá sa vraj podarila zvečniť Lukášovi Kimličkovi. Aj napriek tomu, že ide o photoshop, Jasmina opäť potvrdila, že najdôležitejšie na humore je práve to, že sa človek dokáže zasmiať predovšetkým sám zo seba. 

https://www.instagram.com/p/B7GA2o2npWR/

 

K fotografii nezabudla napísať, že túži po lepšom tele a preto hľadá trénerku.

Naozaj seriózne vážne, baba, ktorá to so mnou a mojimi výhovorkami potiahne tak, aby sme sa cez leto mohli obidve tešiť, ale nie tak málo, ale tak veľa, tak že budeme radosťou skákať, skákať tak bez trasenia, chápeme sa. Niekoho, kto ma naozaj skúsenosti a mohla by pracovať v peknom fitku, kde nie je miliarda ľudi. Ja viem som mega náročná, ale sľubujem, že sa budem snažiť naozaj veľmi,” zverejnila Jasmina Alagič na svojom Instagrame.

Hľadá sa trénerka

Príspevok sa behom pár hodín zapáčil tisíckam ľudí. Do diskusie sa zapojili aj ďalšie známe tváre. Moderátor televíznych správ Viktor Vincze mladej Jasmine dokonca odporúčil svojho trénera, ktorého navštevujú s manželkou Adelou. Napísal, aby so sebou zobrala aj ceckatého krocana”, pretože jemu a Adele sa spoločné cvičenie osvedčilo ako príjemná manželská aktivita.   

Prečítajte si tiež:
Americká speváčka Pink venovala na boj proti austrálskym požiarom pol milióna dolárov

https://www.instagram.com/p/B6_gpFNn4yl/

Vtipný príspevok sa zapáčil aj matke troch detí Kristíne Thormovej, ktorá pod fotografiou zanechala odkaz.

„Aj lav ju! Som si cvrkla! Aj som pozerala, že čo to tam máš” na tej hrudi! A potom som si spomenula, že to sú didky!!!! Ďakujem za nostalgickú chvíľu,” komentovala príspevok Kristína Thormová.

Svoj fitnes program odporúčil Jasmine aj známy fitnes tréner Michal Pataky, pričom prisľúbil, že za tri mesiace bude vyzerať ako lusk.

Zdroj: Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií