fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jasmina Alagič priznala napichané pery! Ako teraz vyzerá?

Máte tip? napíšte nám mailom

Trendu zväčšenia pier sa nevyhla ani známa slovenská moderátorka, Jasmina Alagič. Manželka rapera Rytmusa to priznala na svojom  Instagrame.

Jasmina Alagič je módnou ikonou

Nech sa moderátorka Jasmina Alagič objaví kdekoľvek, všade na seba strhne pozornosť. Mnohí jej fanúšikovia ju obľubujú pre jej vkus a vyzdvihujú jej prirodzenú krásu. Ale aj ona je obyčajnou ženou. Asi sa necítila vo svojom tele úplne komfortne, pretože sa rozhodla pre zväčšenie pier. Pozornému oku fanúšikov to neušlo a na internete sa hneď objavili špekulácie o tom, že Jasmina Alagič vyzerá celkom inak a jej pery sú podstatne väčšie a nafúknutejšie. Preto priniesla odpoveď, ktorá celú situáciu objasnila.

https://www.instagram.com/p/B78GK42n07C/

Dala si zväčšiť pery

Kým mnohé ženy o svojich plastických operáciách a drobných úpravách zahmlievajú, Jasmina Alagič zvolila inú rétoriku a k svojim plnším perám sa otvorene priznala. Kyselinu hyalurónovú si dala aplikovať  ú známej lekárky celebrít  Aleny Pallovej v Inštitúte estetickej medicíny. Moderátorka sa netají tým, že tento zákrok chcela už dlhšiu dobu a konečne sa na to odhodlala. Nezabudla vysvetliť, že momentálne sú pery o niečo väčšie a opuchnuté, lebo zákrok prebehol len pred krátkou dobou. O pár dní sa tak sama dozvie, ako veľmi sa jej pery zmenili a či jej tento zákrok stál za to.

Prečítajte si tiež:
Toto sú najlepšie videohry všetkých čias!

https://www.instagram.com/p/B787NYDHf9o/

Nechala si upraviť vlasy, ale všetci si všimli pery

Jasmina Alagič sa pred pár dňami pochválila aj novými vlasmi, ktoré si  nechala trochu predĺžiť a stmaviť u kaderníka Janka Molnára. Už na tejto fotke ale bolo jasné, že nové na nej nie sú len jej vlasy. Diskusie na internete na seba, samozrejme, nenechali dlho čakať a možno práve ony stoja za jej rozhodnutím povedať pravdu. Je označovaná za prirodzene krásnu ženu, a preto sa jej krok nestretol len s pochopením. Včera sa objavila na večierku televízie Markíza a hoci sa jej vizážista snažil pery len jemne zvýrazniť neutrálnou farbou, nedali sa prehliadnuť. Napriek tomu ale vyzerala pekne a po odpuchnutí pier sme zvedaví na výsledok.

https://www.instagram.com/p/B706KLXHe_M/

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/prekvapivy-utok-ceskych-novinarov-jasmina-alagic-si-to-odniesla/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií