fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je Kate Middleton TEHOTNÁ? Fotky to naznačujú

Kate Middleton, vojvodkyňa z Cambridge je hrdá mamička troch nádherných detí. Na verejnosť sa dostali fotky, ktoré naznačujú, že by mohla byť opäť tehotná.

Máte tip? napíšte nám mailom

Budúci kráľ, princ William a Kate, vojvodkyňa z Cambridge , sú hrdými rodičmi troch detí – princ George, 6, princezná Charlotte, 4, a princ Louis, 1. Napriek tomu, že Kate trpí počas všetkých troch tehotenstiev, pár nikdy verejne nevylúčil rozrastanie rodiny a kráľovskí fanúšikovia dúfajú, že čoskoro uvidíme ďalšie Cambridgeské dieťa aj vďaka tejto fotke, ktorá sa objavila pri oficiálnej návšteve minulý týždeň.

Oficiálna návšteva detskej nemocnice

Minulý týždeň Kate vystúpila na oficiálnej návšteve detskej nemocnice Evelina. Vojvodkyňa vyzerala elegantne ako vždy v nápadnej čiernej sukni sukne od Dolce a Gabanna. Na ruke jej však chýbal zafír a diamantový zásnubný prsteň.

Kate Middleton tehotná
Kate chýbali šperky: zafír a diamantový zásnubný prsteň. Zdroj: Getty

Fotografia tiež poukazuje, že Kate môže trpieť opuchnutými prstami, čo je bežný príznak tehotenstva.

Mnoho tehotných žien si odloží zásnubné prstene a nechá si len obrúčky, pretože sú viac komfortnejšie, pri tehotenstve. Palác však pre HELLO! odpovedal, že Kate si odstránila prsteň, pretože navštevovala detské oddelenia a potrebovala odstrániť všetky potenciálne hygienické riziká.

Kate Middleton a William na prechádzke

Kate Middleton a princ William boli náhodne zachytení objektívom fotografa počas ich prechádzky v Írsku. Manželia mali medzi dvoma oficiálnymi stretnutiami krátku prestávku a tú sa rozhodli venovať sami sebe.

Prečítajte si tiež:
Princ William: U nás v rodine nohavice nosí Kate Middleton

Ruka v ruke, mysliac si, že sú ďaleko od fanúšikov a paparrazov, sa prechádzali krajinou. Avšak dobre ukrytý bulvárny fotograf ich zachytil a romantickú scénu okamžite zverejnil na svojej sociálnej sieti. Ohlas fanúšikov Kate a Williama na seba nenechal dlho čakať.

Množstvo komentárov pod príspevkom hovorí nielen o obľúbenosti tohto páru, ale aj o tom, že sú vzorom pre viaceré manželstvá. Počas oficiálnej návštevy Írska sa Kate Middleton a princ William stretli s írskym prezidentom Michaelom D. Higginsom a jeho manželkou Sabinou. Tá počas stretnutia vyvolala menšie faux pas, keď pred kráľovským párom zhodnotila náročnú situáciu, ktorá vznikla okolo Megxitu.

„Vo vašej rodine sa odohráva veľa zaujímavých vecí,“ povedala Sabina Higgins. William a Kate na jej pripomienku neodpovedali, len sa jemne pousmiali, naznačujúc, že ​​táto pripomienka nebola na mieste.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj express

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií