fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je to vôbec ona? Lady Gaga zverejnila fotografiu bez make-upu

Máte tip? napíšte nám mailom

Lady Gaga na sociálnej sieti zverejnila fotografiu, kde na tvári nemá žiadny make-up. Svedčí o tom, že prirodzená krása je najdôležitejšia. 

Speváčku a najnovšie aj herečku Lady Gagu mnohí poznáme vďaka extravagantným kostýmom, ku ktorým vie talentovaná umelkyňa zladiť aj výrazný make-up. Lady Gaga pred viacerými rokmi dokonca vôbec neukazovala svoju tvár. S týmto rozhodnutím skončila, ba čo viac, rozhodla sa, že svoju tvár použije aj do filmu Star is born a definitívne sa zveční. Kým iní špekulujú o plastikách, fanúšikovia z jej podoby šalejú. A práve im sa často prihovára prostredníctvom Instagramu.

Lady Gaga bez make-upu

Najnovšie sa postarala a poriadnu dávku obdivu. Mladá speváčka Lady Gaga zverejnila fotografiu bez make-upu, čím si určite u mnohých žien vybudovala rešpekt.

https://www.instagram.com/p/B8fqzumFPPs/

Lady Gaga síce má na fotografii predĺžené a navyše aj ružové vlasy, no svoju tvár sa rozhodla zahaliť do prirodzena. Žiadny make-up, žiadne umelé riasy či výrazné líčenie očí. Za jej bezprostrednosť a jednoduchosť zrejme môže jej nový partner, pri ktorom sa cíti rovnako krásna aj keď na sebe nemá žiadnu omietku.

Prečítajte si tiež:
Ovenálie 2019: Vo Východnej sa budú veseliť folkloristi aj ovčiari

Extravagancia v podaní speváčky

Lady Gaga bola pred niekoľkými rokmi známa najmä svojou extravagantnosťou. Na mnohé podujatia sa preto obliekala v naozaj čudných kostýmoch. Ten najznámejší je zrejme kostým vyrobený z mäsa, v ktorom sa predviedla v roku 2010.

Lady Gaga bez make-upu
Lady Gaga v kostýme z mäsa. Zdroj: blog.cz

Nový priateľ Michal Polansky

Nedávno sa s ním dokonca pochválila aj na sociálnej sieti. Zdieľala fotografiu, kde je v náručí podnikateľa a filantropa, Michala Polanskeho, a zdá sa, že je naozaj šťastná.

Michal Polanski je spoluzakladateľom Parker Institute for Cancer Immunotherapy, centra, ktoré sa snaží urýchliť vývoj imunoterapie a podporiť tak liečbu rôznych typov rakoviny. Médiá ju s podnikateľom odfotili po prvýkrát počas novoročných osláv v Las Vegas. Neskôr sa s ním objavila aj na finále najprestížnejšej ligy amerického futbalu NFL.

Ako sa vám páči speváčka bez make-upu?

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií