fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jeden z najočakávanejších filmov roka 2017, Trainspotting 2, predstavil svoj trailer

Máte tip? napíšte nám mailom

Film Trainspotting 2 je dlhoočakávaným filmom, ktorý svoju premiéru bude mať v roku 2017. Je to pokračovanie filmu z roku 1996, v ktorom asociálny mladík Renton odkrýva bizarný svet drogovozávislých priateľov, ktorých jedinou úlohou je zohnať si dávku drogy. Niektorí neprežijú, z iných sa stanú vsutku normálni ľudia. Vo filme sa striedajú vtipné scénky so surealistickými prvkami, podporené dynamickou kamerou.

Renton, Spud, Sick Boy a Begbie sú dnes o 20 rokov starší.

Režisér Danny Boyle už pred niekoľkmi rokmi sľúbil pokračovanie tohto legendárneho filmu, ktorý na ČSFD má  87% a celkové 92. miesto za najlepší film. Preto niet pochýb, že je pokračovanie tohto filmu naozaj očakávaným počinom, ktorý zrejme dokáže v roku 2017 vypredať nejedno kino. Vo filme okrem humoru a dynamckých scén nebudú chýbať ani erotické prvky či pornografia.

Zo zábleskov z traileru sa dá usúdiť, že sa Mark vráti do Škótska práve po 20 rokoch a Begdie je pradepodobne z dlhšej návštevy vo väzení späť. Vieme aj to, že návrat Marka nebude úplne hladký.

Pozri si trailer  TS: Trainspotting 2

 zdroj: Youtube.com, csfd.cz

Prečítajte si tiež:
#1Pozrite sa na marcové filmové novinky v kinách na Slovensku
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií