fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jedlo z Burger Kingu vám čoskoro možno už aj dovezú

Máte tip? napíšte nám mailom

Burger King chystá pre slovenský a český trh hneď niekoľko noviniek. Medzi najväčšie patrí napríklad rozvoz či samoobslužné pokladne.

O tom, že americká sieť rýchleho občerstvenia nie je u nás ešte tak úplne zabývaná, svedčí aj fakt, že doposiaľ neexistuje webová stránka pre Slovensko a Česko. Burger King sa opäť skúsil vrátiť na slovenský trh v druhej polovici minulého roka. Prvú prevádzku otvorili v nákupnom centre Bory Mall.

Všetko by sa však malo zmeniť. Sľubuje to hovorca Burger King pre Slovensko a ČR Daniel Ryška, ktorý sa pre portál zive.aktuality.sk vyjadril, že okrem webu bude pre zákazníkov dostupná aj aplikácia, kde budú môcť nájsť zľavové kupóny. V princípe tento systém poznáme z konkurenčného McDonaldu.

Aktuálne je vo výstavbe tretia prevádzka, no do troch rokov by ich na našom území malo byť približne desať. Urýchliť čakanie v rade majú aj tzv. samoobslužné kiosky, ktorými by v roku 2020 mali byť vybavené všetky prevádzky rýchleho občerstvenia.

Ďalšou novinkou by s príchodom aplikácie mala byť možnosť objednania vopred a následného vyzdvihnutia na prevádzke bez zdĺhavého čakania v rade. Ryška priznal, že sa aktívne uvažuje aj rozvoze jedla a nápojov. Zatiaľ na to však nie prispôsobená infraštruktúra.

Zdroj: zive.aktuality.sk

Zdroj titulnej foto: pixabay.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií