fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Provokuje Brada Pitta? Jennifer Aniston oslávila narodeniny provokatívnymi fotkami

Máte tip? napíšte nám mailom

Toto telo, že má 51 rokov?  Známa herečka Jennifer Aniston zverejnila na počesť svojich narodenín provokatívne fotky. 

Známa herečka Jennifer Aniston sa donedávna úplne vyhýbala sociálnym sieťam. Nakoniec sa však rozhodla, že si predsa len založí Instagramový účet. Na prvej fotografii sa objavila aj so svojimi seriálovými priateľmi a do dnešného dňa fotka oslovila takmer 16-miliónov ľudí z celého sveta. Dokonca sa postarala aj o instagramový rekord. V priebehu jedného dňa od založenia súkromného účtu ju začalo sledovať milión fanúšikov.

Jennifer Aniston a provokatívne fotky

Jennifer Aniston pred pár dňami oslávila 51 narodeniny, no na svoj vek určite nevyzerá. So svojimi fanúšikmi sa podelila aj o niekoľko fotografií, pri ktorých si určite každá dáma v jej veku povie, že by chcela vyzerať ako ona.

Jedna z hlavných hrdiniek kultového sitkomu Priatelia je známa tým, že sa ani rokmi nemení. Jej výhodou je štíhla postava, mladícky vzhľad a aj napriek tomu, že nemá žiadne plastiky, rokmi je považovaná za ikony svetového šoubiznisu.

Prečítajte si tiež:
Poslanci OĽaNO budú pravidelne prispievať do fondu pomoci sumou 500 eur

https://www.instagram.com/p/B8cPQLjBdYY/

Provokuje Brada Pitta?

Kým si sympatická a charizmatická herečka Jennifer Aniston užíva kariérny úspech, objavili sa špekulácie, že by mala mať opäť blízko k svojmu bývalému partnerovi Bradovi Pittovi.

Nedávne odovzdávanie filmových ocenení vytvorilo podozrenie, že medzi ním a jeho bývalou manželkou, Jennifer Aniston, je oveľa viac než len priateľstvo. Svedčia o tom vrúcne objatia a dotyky, ktoré si dvojica prejavovala na verejnosti. Kamerám sa dokonca podarilo zachytiť video, na ktorom Brad v zákulisí pozoruje cez obrazovku, ako si Jeniffer Aniston preberá cenu. Následne opäť zverejnila fotografie, na ktorých ukázala sošku ocenenia, vyzlečené šaty a vaňu. Bulvárne médiá následne začali špekulovať, či nestrávila večer v náručí svojho bývalého partnera.

Spoločné fotografie z oceňovania zdieľali mnohí fanúšikovia s nádejou, že sa ich obľúbená herecká dvojica dá znovu dokopy. Či je to naozaj tak, sa určite dozvieme, no už dnes je isté, že si k sebe aspoň našli cestu a stali sa z nich blízki priatelia.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií