fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jennifer Aniston: Tento kozmetický zákrok trpko oľutovala

Máte tip? napíšte nám mailom

Nestarnúca americká herečka priznala kozmetický zákrok. Avšak rozhodnutie podstúpiť ho Jennifer Aniston trpko ľutuje. Zároveň tiež varuje všetky ženy, aby nikdy nič také nerobili

Jennifer Aniston si len pred niekoľkými dňami vytvorila vlastný  účet na Instagrame a už má viac ako 18 miliónov sledovateľov. Každá jej fotografia a príspevok žne úspech a jej fanúšikovia môžu sledovať nie len scény zo známeho seriálu “Priatelia” a nostalgické fotografie, ale aj jej každodenný život.

Zničená pleť

Je zrejmé, že Jennifer Aniston sa za tých niekoľko rokov zmenila. Avšak stále zostáva večnou Rachel Green. A za to vďačí svojej roky zavedenej kozmetickej rutine, ktorá napomáha jej pleti. Hviezda seriálu Priatelia je známa tým, že skúša rôzne kozmetické produkty a ošetrenia. Ako však sama priznala, ošetrenie pleti laserom bolo jej najhorším rozhodnutím. Nie len že ju o svojich pozitívnych účinkoch nepresvečilo, navyše jej zničili jej dokonalú pleť.

V rozhovore pre americký „Vogue“ Jennifer Aniston odhaľuje dermatologický zákrok prostredníctvom laserového ošetrenia, ktorý dopadol veľmi zle a ľutuje ho. „Pred desiatimi rokmi som podstúpila laserové ošetrenie kože. Zničilo mi to pokožku. Toto ošetrenie bolo príliš agresívne. A páve pri ňom som si uvedomila, že niečo, čo sľubuje okamžité účinky môže spôsobiť dlhodobé poškodenie.“  Herečka neuviedla či si prostredníctvom laseru chcela nechať odstrániť jazvy, pigmentové škvrny alebo šlo len o povrchovú úpravu.

Výsledkom tohto ošetrenia bola podľa jej slov začervenaná a opuchnutá pokožka, na ktorej sa začali vytvárať nepríjemné tvrdé škvrny.

Zdroj: Getty

Zelerová šťava a ocot

Po tejto nepríjemnej skúsenosti sa herečka rozhodla pre radikálnu zmenu a začala sa venovať zdravej výžive. Aj vďaka nej získala viditeľné výsledky a zničená pleť ostala len bolestivou spomienkou. Okrem toho si každé ráno Jennifer Aniston pripravuje shot z jablčného octu a čerstvej zelerovej štavy. Zároveň si herečka pravidelne masíruje pleť špeciálnou tyčinkou, ktorá je z 24-karátoveho zlata. Jemne vibruje a vďaka tomu uvoľňuje svalové napätie tváre.

Čítajte tiež:

Meghan Markle: Túto vzácnu radu dostala v deň svadby

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií