fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jennifer Lopez má dvojníčku: Obe ženy sú takmer na nerozoznanie!

Jennifer Lopez pozná snáď každý. No teraz sa môže stať, že na ulici ju stretne dvakrát. Známe americká speváčka má dvojníčku!

Máte tip? napíšte nám mailom

Jennifer Lopez patrí k jednej z najznámejších speváčok sveta. Nielen pre svoj skvelý hlas, ale aj pre výzor a prístup k životu. A táto popová hviezda dokáže svojich fanúšikov vždy prekvapiť. Najnovšie sa však o šok postarala jej dvojníčka, ktorá až na pár detailov vyzerá presne ako Jennifer.

Dvojča Jennifer Lopez

Janyce Garay, kulturistka z Houstonu, bola až donedávna absolútne neznáma Američanka. Postupne si však na Instagrame začala získavať čoraz viac fanúšikov. Avšak nie iba preto, že cvičí a vyzerá vynikajúco, ale hlavne preto, že sa neuveriteľne podobá s Jennifer Lopez. Na svojom instagramovom účte má už viac ako 230 000 sledovateľov a ich počet neustále rastie.
Táto neuveriteľne vyšportovaná žena pravidelne pridáva fotografie, ktoré mätú nielen fanúšikov známej speváčky. K nim pribúdajú tisícky komentárov, v ktorých sa užívatelia internetu nielenže pýtajú: „J-Lo, si to ty?“ ale aj hodnotia Janyce ako jednovaječné dvojča speváčky. „Môžeš byť jej dvojča,“ „J-Lo 2.0.“

 

https://www.instagram.com/p/B_RPFlNHJgD/?utm_source=ig_web_copy_link

Dokonalá žena

Jennifer Lopez patrí k ženám, pri ktorých sa zdá, že vek je naozaj len číslo na papieri. Táto známa speváčka a herečka za svoj dokonalý výzor vďačí podľa informácií napríklad aj tomu, že pravidelne cvičí jogu a medituje. Vyhýba sa alkoholu, kofeínu, ale i tučným a vyprážaným jedlám. Okrem toho nezabúda ani na zdravý životný štýl, cvičí, nefajčí a denne si dopraje 10-hodinový spánok.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj pure people

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií