fbpx
Filmoví fanúšikovia pozor! Chystá sa samostatný film o Jokerovi, v ktorom Jared Leto si zahrá hlavnú rolu

Filmoví fanúšikovia pozor! Chystá sa samostatný film o Jokerovi, v ktorom Jared Leto si zahrá hlavnú rolu

Joker – padúch, ktorého poznáme predovšetkým ako úhlavného nepriateľa Batmana, sa dočká vlastného filmu!

Fanúšikovia filmu Suicide Squad (Jednotka samovrahov), ktorý sa do kín dostal v roku 2016, majú dôvod na radosť. Okrem pripravovaného pokračovania tejto snímky sa chystá aj samostatný film venovaný novému Jokerovi, ktorého si v Jednotke samovrahov zahral herec a spevák Jared Leto.

Vo filme, ktorý sa zameriava práve iba na postavu Jokera, sa opäť v hlavnej role objaví Leto a o produkciu sa postará štúdio Warner Bros.

Zdroj: Instagram

Štúdio potvrdzuje, že nový film skutočne vzniká, no zdôrazňuje, že celý projekt je len v začiatkoch a tak nateraz sa žiadnych detailov nedočkáme. Taktiež nie je celkom jasné ani to, kedy sa pripravovaná novinka dostane do produkcie – či to bude ešte pred alebo po ohlásenom pokračovaní Suicide Squad, o ktorom sa predpokladá, že sa začne produkovať v roku 2019.

Zdroj: Instagram

 

 

Zdroj: IndieWire, Variety

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Na svete je nová detská postieľka, ktorá simuluje jazdu autom. Takto funguje Max Motor Dreams od spoločnosti Ford
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.