fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

William alebo Harry? Kto z nich spieva lepšie? Vieme pravdu!

Princ Harry a Jon Bon Jovi nahrali pieseň, ktorej cieľom je pomáhať. Nie je však jediný, kto v britskej kráľovskej rodine spieva pre dobrú vec!

Máte tip? napíšte nám mailom

Len pred niekoľkými dňami nahral princ Harry a známy rocker Jon Bon Jovi pieseň. Spoločne strávili niekoľko hodín v štúdiu a podľa záberov zverejnených na internete sa obaja odviazali. A to aj napriek tomu, že bol princ Harry zo začiatku rozpačitý a nervózny. Jon Bon Jovi mu však dal niekoľko  rád, ako sa uvoľniť. „Len predstieraj, že spievaš vo svojej izbe.“ Odporučil spevák princovi, ktorý sa usmial a okamžite začal spievať.

Jon Bon Jovi spieval aj s budúcim kráľom

Princ Harry však nie je jediný z kráľovskej rodiny, kto so známym spevákom nahral pieseň. Jon Bon Jovi si v roku 2013 zaspieval aj s princom Williamom. Spoločnú skladbu nahrávali v rovnakom štúdiu, ako minulý týždeň aj jeho brat. Za mikrofónom sa na rovnakom mieste objavili okrem princa Harryho a jeho brata, princa Williama, aj najväčšie svetové spevácke hviezdy ako Beatles alebo Lady Gaga.

Na otázku americkej tlače, ktorú zaujímalo, kto z bratov spieva lepšie, sa rocker vyjadril neurčite. „Obaja majú dobrý základ,“ povedal pre médiá známy spevák. No jeho výraz na tvári naznačoval, že Harrymu ide spev jednoznačne lepšie ako princovi Williamovi.

Pieseň, ktorú manžel Meghan Markle spoločne s Jonom Bonom Jovim nahral, má za cieľ získať peniaze na hry Invictus Games. Ich zakladateľom je princ Harry. Jedná sa o športové súťaže pre zranených a zdravotne postihnutých vojnových veteránov. Najbližšie sa budú tieto hry  konať tento rok v máji.

Prečítajte si tiež:
Alžbeta II.: Z jej rozhovoru s britským premiérom sa budete smiať!

Ešte stále “kráľovský”

Pred oficiálnym dátumom, keď Megxit nadobudne platnosť, bude musieť princ Harry a jeho manželka Meghan Markle absolvovať poslednú sériu záväzkov v Spojenom kráľovstve. Po prvom vystúpení v Edinburghu, ktoré sa odohralo v stredu, sa brat princa Williama zúčastní odovzdávania cien Endeavor Fund Awards.

Pár uzavrie toto „rozlúčkové turné“ účasťou na výročnej bohoslužbe vo Westminsteri 9. marca, kde sa stretne so zvyškom kráľovskej rodiny. Na týchto stretnutiach sa však nezúčastní syn manželov zo Sussexu, deväťmesačný Archie. Meghan Markle sa rozhodla nechať ho spolu s opatrovateľkou v Kanade. Megxit nadobudne platnosť 31. marca 2020.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií