fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jožo Pročko sa opäť púšťa do politikov, ospravedlňuje sa po diskusii s Kovačičom

Máte tip? napíšte nám mailom

Pročko bol hviezdou 90-tych rokov, patril k najpopulárnejším tváram obrazovky. Dnes vlastní pizzeriu, žije striedavo v Bratislave a v Holíči a zverejňuje videá, kde útočí na Fica, Danka či Bugára.

Jeho útočné facebookové video si už pozrelo vyše milióna Slovákov. Vidí, že to ide, preto nakrúca stále ďalšie.

Vypočul som si správy

Medzitým zverejnil svoj najnovší príspevok, kde naráža na nedávne smerácke vyjadrenia. „Milí priatelia, učíte svoje deti povedať prepáč, ďakujem či pozdraviť sa? A keď urobia chybu, učíte ich, že priznať si zlyhanie je správne? Ja si myslím, že slušní rodičia všade na svete takto svoje deti vychovávajú!”

https://www.facebook.com/1276292009176314/videos/386032348827704/

 

Jožo Pročko prostredníctvom svojho účtu na Facebooku posiela aj verejné ospravedlnenie moderátorovi Michalovi Kovačičovi, ktorý ho len nedávno pozval do relácie Fair Play Michala Kovačiča, a to na základe úspechu na sociálnej sieti. Bolo sa na čo pozerať, 20-minútové video pôsobí vskutku nezvyčajne, vôbec nie ako klasický rozhovor. Bývalý moderátor a zabávač viackrát dostal Kovačiča do úzkych, zrejme to však nemyslel zle.

Prečítajte si tiež:
V Dánsku vyvinuli revolučnú spodnú bielizeň, meniť ju vraj nemusíte niekoľko dní. Čo je na tom pravdy?

Ako sa mu podarilo nakrútiť virálne video?  Vstúpil by do politiky? Na to vo svojráznej relácii odpovedá tiež.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií