fbpx
Jožo Pročko sa opäť púšťa do politikov, ospravedlňuje sa po diskusii s Kovačičom

Jožo Pročko sa opäť púšťa do politikov, ospravedlňuje sa po diskusii s Kovačičom

Pročko bol hviezdou 90-tych rokov, patril k najpopulárnejším tváram obrazovky. Dnes vlastní pizzeriu, žije striedavo v Bratislave a v Holíči a zverejňuje videá, kde útočí na Fica, Danka či Bugára.

Jeho útočné facebookové video si už pozrelo vyše milióna Slovákov. Vidí, že to ide, preto nakrúca stále ďalšie.

Vypočul som si správy

Medzitým zverejnil svoj najnovší príspevok, kde naráža na nedávne smerácke vyjadrenia. „Milí priatelia, učíte svoje deti povedať prepáč, ďakujem či pozdraviť sa? A keď urobia chybu, učíte ich, že priznať si zlyhanie je správne? Ja si myslím, že slušní rodičia všade na svete takto svoje deti vychovávajú!”

Verim ze mladez nasa napravi nase chyby🙏🙏🙏

Zveřejnil(a) Jožo Pročko – stránka dne Středa 30. ledna 2019

 

Jožo Pročko prostredníctvom svojho účtu na Facebooku posiela aj verejné ospravedlnenie moderátorovi Michalovi Kovačičovi, ktorý ho len nedávno pozval do relácie Fair Play Michala Kovačiča, a to na základe úspechu na sociálnej sieti. Bolo sa na čo pozerať, 20-minútové video pôsobí vskutku nezvyčajne, vôbec nie ako klasický rozhovor. Bývalý moderátor a zabávač viackrát dostal Kovačiča do úzkych, zrejme to však nemyslel zle.

Ako sa mu podarilo nakrútiť virálne video?  Vstúpil by do politiky? Na to vo svojráznej relácii odpovedá tiež.

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Video, z ktorého mrazí: Opití turisti sa predvádzali v Bratislave. Dopadlo to desivo
Google+ Linkedin
Pavel Bielik

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.