Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Judy išla k doktorovi s bolesťami žalúdka, o hodinu porodila prvorodenú dcérku

Nevedela, že je tehotná…

47-ročná Judy pripisovala zmeny na svojom tele menopauze. Keď prišla s bolesťami k doktorovi, o hodinu porodila svoju prvorodenú dcérku Carolyn.

Judy Brown z Beverly, Massachusetts, pripisovala svoje rastúce brucho, priberanie na váhe a fyzické zmeny, ktoré prichádzali jej tehotenstvom, menopauze. No potom, čo sa jej „bolesť žalúdka“  stala neznesiteľnou, išla so svojim 48-ročným manželom Jasonom do nemocnice a dozvedela sa, že je po prvýkrát tehotná.
Mamička prezradila, že doktor jej počas kontroly povedal:  „Dobrá správa –  nemáte nič zablokované, ani nič podobné. Ste tehotná – a budete ju mať už teraz.“ O hodinu neskôr Judy a Jason privítal na svete ich zdravú, 3,6 kg vážiacu dcéru  Carolyn Rose. 

Carolyn

„Mysleli sme si, že tá zmena je to trochu zvláštna, ale nemysleli sme si, že je tehotná.“ vysvetlil Jason. A zatiaľ čo Jason je úplne zamilovaný do svojho malého dievčatka, jeho manželka sa rozhodla len pre trojčlennú rodinu a povedala, že už plánuje vazektómiu.  „Tá operácia bude pravdepodobne vykonaná omnoho skôr, ako myšlienka na ďalšie dieťa. Carolyn bude jediná.“

Judy

Judy a Jason si požičali kočík, aby ich dcérku mohli pohodlne prepraviť domov. Ich priatelia a rodinní príslušníci už pracujú na tom,  aby im pomohli v dostatočne rýchlom čase zabezpečiť veci pre malú slečnu skôr, ako sa vrátia z pôrodnice domov.

Judy a Jason

Zdroj:  dailymail.co.uk/femail

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií