fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Justin Bieber sa rozplakal kvôli Billie Eilish: Chce ju chrániť

Justin Bieber sa rozplakal počas rozhovoru so Zaneom Loweom. Dôvodom bola mladá hviezda Billie Eilish, ktorú chce Kanaďan Justin chrániť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Justin Bieber na vlastnej koži zažil, aké to je stať sa súčasťou svetového šoubiznisu v takom mladom veku. Uviedol, že nechce, aby si americká speváčka prešla rovnakými hrôzami ako Bieber. Pár slov venoval aj svojmu bývalému vzťahu so Selenou Gomez.

Justin podpísal prvý hudobný kontrakt, keď mal iba 14 rokov. Predtým bol senzáciou YouTube, to sa však zmenilo, keď si ho všimol Usher. Momentálne má spevák z Kanady 25 rokov, je ženatý s Hailey Baldwin a vydal svoj piaty štúdiový album „Changes“. Počas rozhovoru s Zaneom Loweom zo spoločnosti Apple hovoril o mladej Billie Eilish, ktorú chce ochrániť pred zlom šoubiznisu.

„Budem tu pre ňu,“ odkázal Bieber

Spevák skonštatoval, že ľudia by mali Billie Eilish nechať, nech robí to, čo považuje za správne. „Ak ma niekedy bude potrebovať, budem tu pre ňu,“ uviedol Bieber. Dodal, že nechce, aby sa speváčka vydala zlými chodníčkami a prežila to, čo pred rokmi Bieber. „Niečo také neželám nikomu,“ upresnil plačúci spevák. Spomenul si tiež na časy, keď bol na mieste mladej speváčky.

Prečítajte si tiež:
Chytľavá skladba Just Like Fire od speváčky PINK sa dočkala klipu

„Bolo to pre mňa ťažké, byť v tom priemysle taký mladý a nevedieť, kam sa obrátiť. Všetci mi hovorili, že ma milujú a za sekundu sa ku mne obrátili chrbtom,“ spomenul Bieber. Preto chce, aby speváčka vedela, že sa naňho môže kedykoľvek obrátiť. Zdá sa, že Billie Eilish si Bieberov prejav cení. Video z rozhovoru spolu s fotografiami speváka zdieľala na svojom účte a pripísala: „Zmeny prídu“.

Spevák prehovoril aj o vzťahu so Selenou Gomez

Okrem toho Justin Bieber v rozhovore spomenul aj svoj bývalý vzťah so Selenou Gomez. Prezradil, že to, čo sa vo vzťahu naučil, mu pomohlo vytvoriť taký pevný vzťah s jeho manželkou. „Myslím, že ma predchádzajúci vzťah zranil. Bol som divoký, bezohľadný, úplne som sa potom zbláznil,“ opísal časy po rozchode.

V prípade vzťahu s Hailey Baldwin urobil veľa vecí inak. Sám prezradil, že sa spočiatku sústredil na samého seba a svoje vlastné „znovuzrodenie“. Jedine tak dokázal robiť správne rozhodnutia a konať dobro. „Áno, zlepšil som sa,“ dodala Bieber.

Prečítajte si tiež:
Kali zverejňuje zastávky svojho turné spolu s ďalšími songami!
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj YouTube

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií