fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Justin Bieber a Hailey Baldwin zverejnili fotky zo svojej svaby! Neuveríte, čo mala nevesta napísané na závoji

Máte tip? napíšte nám mailom

Justin Bieber a Hailey Baldwin sú manželia už dlhšie, no oficiálnu svadbu so svojou rodinou a priateľmi mali len pred týždňom. Prvýkrát sa rozhodli spečatiť svoj manželský sľub v tajnosti. Ich druhá svadba sa však niesla vo veľkolepom duchu. Pár na udalosti nešetril a doprial jej patričný luxus. 

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Svadba bola luxusná

Média informovali, že na svadbe Justin Bieber a Hailey Baldwin bolo 154 hostí a nechýbali ani rôzne celebrity. Tiež vieme, že len za šperky, ktoré mali v tento deň na sebe, utratili viac ako 700 tisíc eur. Pár je svoj už viac ako rok a obaja sú zo svojho manželstva nadšení. Ako to vyzerá, na žiaden hviezdny rozvod sa nechystá. To sa však dalo čakať, nakoľko sa títo dvaja mladí ľudia poznajú už od detstva.

View this post on Instagram

9.30.19 ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Hailey si vybrala na svoj deň nezvyčajné šaty

Nevesta bola a stále je zo svojich svadobných šiat nadšená. Slovami chvály nešetrila ani na svojom instagramovom účte. Na svojom viac ako trojmetrovom závoji mala nápis “Kým nás smrť nerozdelí”.

„Ďakujem, že si splnil moju predstavu a vytvoril mi šaty mojich snov. Ty a tvoj tím ste neskutoční a navždy budem vďačná za to, že som si mohla obliecť vašu nádhernú kreáciu,”

Svoje druhé áno si Justin Bieber a Hailey Baldwin povedali v Južnej Karolíne, kde si prenajali luxusný, 5 hviezdičkový hotel. Na svadbu dorazila najmladšia miliardárka Kylie Jenner aj so sestrou Kendall. Katy Perry bola medzi hosťami tiež.

Justin Bieber a Hailey Baldwin vsadili na nežnú, nevtieravú výzdobu

Mnohí by sme ich tipovali na prehnané zlaté svietniky, no mladý pár prekvapil. Takto vyzeral hotel, do ktorého sa rozhodli pozvať svojich priateľov a známych.

https://www.instagram.com/p/B27Wd44FVo9/

https://www.instagram.com/p/B2j3oW3lS_x/

https://www.instagram.com/p/B2170yiF1kt/

Dnes sa mladí ľudia svadby zväčša obávajú. To však nie je prípad tohto páru a napriek mnohým nepriaznivcom im prajeme, aby im ich láska a nadšenie z manželského života vydržalo čo najdlhšie.

Páči sa vám miesto, ktoré si celebritný pár vybral na svoju svadbu? A čo hovoríte na nápis na závoji mladej nevesty?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií