fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kaderník sa pohral s vláskami malého chlapčeka. Teraz je z neho lámač dievčenských sŕdc!

Máte tip? napíšte nám mailom

Byť in v každom veku

Malý chlapec sa rozhodol pre zmenu účesu. Do salóna prišiel s konkrétnou prosbou na kaderníka a presne mu popísal, čo by si na svojej hlávke predstavoval. Na tak malého chlapca celkom dobrý začiatok, však? Prekvapenie prišlo vtedy, keď svoje želanie vyslovil, pretože jeho účes mal byť naozaj štýlový! A tak sa kaderník pustil do práce a spravil malému gentlemanovi skvelé vlasy!

Celé strihanie bolo natočené na video a od 30. apríla ho videlo už viac ako 26 miliónov ľudí! Je neuveriteľné, že tento malý chlapec vzbudil toľko záujmu. Názory ľudí, najmä matiek, na jeho zostrih sa však rozchádzajú. Niektoré sú rozhodne za a pozitívne hodnotia to, že chlapec má štýl a vie sa rozhodnúť. Iné si stoja za tým, že je to veľmi odvážny účes pre tak malé dieťa a rodičia by mali zvoliť radšej niečo, čo odpovedá jeho veku.

Ako to vidíte vy?

boy

Video si môžte pozrieť  tu

https://www.facebook.com/1677538242486960/videos/1730796950494422/ 

Zdroj: facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií