Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kajotwin: Rytmus má dobre našliapnuté ako MMA bojovník

Čoraz viac známych tvári nachádza odvahu postaviť sa profesionálnym športovcom v bojovom ringu.

18.5.2023 (SITA.sk) – Čoraz viac známych tvári nachádza odvahu postaviť sa profesionálnym športovcom v bojovom ringu. Súboje v tzv. klietke počas veľkolepých večerov prilákajú tisíce ľudí, ktorí si užijú okrem známych mien zo sveta MMA, aj tých z hudobnej scény.

Medzi najzvučnejšie mená patrí určite Patrik „Rytmus“ Vrbovský“. Do ringu sa postavil už po tretí krát, a to počas podujatia FIGHT NIGHT CHALLENGE 4, ktoré sa konalo v Trnave. Organizátori a partneri podujatia vedia, že nie je dôležité koho ruka bude víťazne zdvihnutá na konci zápasu, ale to, aby sa prišlo pozrieť a zabaviť čo najviac ľudí. Dôkazom bol aj zápas Rytmusa s Petrem „Monster“ Knížem, po ktorom ako porazený odchádzal práve známy raper.

„Rytmus má dobre našliapnuté ako MMA bojovník, ktorý má pred sebou ešte dlhú a kľukatú cestu. K športu však patria ako výhry, tak aj prehry. My za nové online kasíno KAJOTWIN budeme podporovať Patrika „Rytmusa“ Vrbovského, a tešíme sa na jeho ďalšie úspechy, ktoré určite prídu,“ vysvetlil zástupca nového slovenského kasína s licenciou www.kajotwin.sk.

V rámci spolupráce Rytmus venoval pre svojho nového partnera KAJOTWIN až 277 vstupeniek na jeho koncert Kontrafakt, ktorý sa uskutoční 23. septembra v pražskej O2 aréne. Súťažiť o tieto lístky, ktoré sú už teraz takmer vypredané, je možné práve na www.kajotwin.sk.

Výsledky z podujatia FIGHT NIGHT CHALLENGE 4 nájdete tu: https://fightnightchallenge.eu/turnaje/fnc-4-trnava/

Informačný servis

Viac k témam: FIGHT NIGHT CHALLENGE 4, MMA, PR
Zdroj: SITA.sk – Kajotwin: Rytmus má dobre našliapnuté ako MMA bojovník © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií