Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kamionista vošiel do historického centra Trnavy a narazil do auta, budovy aj stromu

Dychovú skúšku na alkohol mal negatívnu.

6.7.2023 (SITA.sk) – Český kamión vo štvrtok napoludnie vošiel na Štefánikovu ulicu v centre Trnavy, kde takéto vozidlá nemajú povolený vjazd. Keď to vodič zistil, začal sa otáčať, pričom narazil do budovy, zaparkovaného auta aj do stromu.

„Policajti s ním momentálne zratúvajú všetky škody a vypisujú tlačivo o škodovej udalosti. Dychovú skúšku na alkohol mal negatívnu a pri udalosti sa, našťastie, nikto nezranil. Za prehrešok mu policajti uložili na mieste blokovú pokutu,“ informovala trnavská polícia.

Český kamión nebol prvý, ktorý vošiel na Štefánikovu ulicu v Trnave. Začiatkom minulého roku tam uviazol rumunský kamión. Keďže jeho vodičovi policajti zistili v dychu alkohol a zadržali mu vodičský preukaz, kolos tam zostal odstavený niekoľko dní. Dostal ho odtiaľ až náhradný vodič, ktorý zo Štefánikovej ulice vycúval.

Viac k témam: Havária kamiónu, Kamionisti, zákaz vjazdu
Zdroj: SITA.sk – Kamionista vošiel do historického centra Trnavy a narazil do auta, budovy aj stromu © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií