fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kamionisti zablokovali diaľnicu, aby zabránili samovrahovi skočiť z mosta

Máte tip? napíšte nám mailom

Kamionisti sa ukázali ako chlapi so srdcom na pravom mieste.

Michiganská štátna polícia prijala hodinu po polnoci hlásenie o mužovi, ktorý bol spozorovaný pri pokuse o samovraždu skokom z mosta Interstate 696 v Oak Parku. Muži zákona nečakali a ihneď sa rozhodli odkloniť dopravu na vedľajšie ťahy a zároveň kontaktovať kamionistov so žiadosťou o pomoc.

Policajti tak navigovali trinástich kamionistov, aby pod mostom zaparkovali tak, aby zabránili prípadnému skoku zúfalého muža. Mužom zákona v spolupráci s vyjednávačmi sa podarilo samovraha po niekoľkých hodinách zachrániť a previezť do nemocnice v Beaumonte.

Zdroj: YouTube

Jeden z kamionistov, ktorí sa na záchrannej akcii zúčastnilo, Chris Harrison, neskôr opísal priebeh záchrany v príspevku, ktorý zdieľal v istej facebookovej skupine venovanej vodičov kamiónov. “Policajti prišli a navigovali nás, ako zastaviť pod mostom. Rovnako tak to spravili aj v protismere. Po celej akcii prišiel jeden z diaľničných policajtov ku každému z nás zvlášť, aby nám podal ruku a poďakoval sa nám tým,” napísal Chris.

Viete si predstaviť, aby sa niečo také odohralo aj v našich končinách?

https://www.youtube.com/watch?v=z1IhUKIzL7E

 

Prečítajte si tiež:
Nechutný vtip?! Vietnamec chce učiť Slovákov variť a piecť psy

 

Zdroj: Good News Network, YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií