fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kapela Ylvis má okrem hitu The Fox ďalšie hudobné pecky. Napríklad tieto…

Máte tip? napíšte nám mailom

What does the fox say

Už sú to tri roky, čo sa do našich hláv doslova prisal song s názvom The Fox. Song, ktorý s otázkou, ako robí líška, má na youtube vyše 600 miliónov zhliadnutí, čo vzhľadom na to, že nejde o mainstreamové hviezdy, je celkom slušné číslo. Možno aj ty si pred troma rokmi znervózňoval kamošov 10 hodinovou verziou tohto songu.

Ylvis – The Fox

Táto kapela má na svojom konte aj iné skvosty, ktoré by si si mal vypočuť. Možno sa niektorá z nich dostane do tvojho playlistu.

Someone like me

(Takmer) zamilovaná skladba na muzikálový spôsob o tom, ako chlapec hľadá dievča svojich snov. Aby som to povedal presne, hľadá dievča, ktoré počúva dubstep. Ak chceš nájsť dievča, ktoré počúva rovnakú hudbu ako ty, určite sa neinšpiruj nasledujúcim songom.  Skús si tipnúť, ako sa tento príbeh lásky skončil.

 

Stonehenge

Toto môže byť song pre tých, ktorých zaujímajú záhady a ich rozlúsknutie. V tomto songu sa snaží úspešný muž prísť na to, ako vznikol Stonehenge. Vlastne mu táto záhada vŕta celý život v hlave. Zdajú sa ti texty tejto kapely niečim zvláštne? Tak čítaj ďalej!

Prečítajte si tiež:
Skladba Shape Of You od Eda Sheerana má už mnoho coverov, tento si však vychutnajú rockeri i punkáči!

 

Pressure

Tak a máme tu návod. Nie, nebudeme skladať lietadielká a ani opravovať domáce spotrebiče. Kapela Ylvis má pre nás návod na to, ako stlačiť silno veci tak, aby sa nepoškodili. Áno, čítaš správne. A aby toho nebolo málo, je to v hiphopovej verzii. Tak počúvaj a uč sa, snáď ti to pomôže.

 

Work it

Táto skladba patrí ženám a s textom sa nedá nič iné, len súhlasiť. Ženy by mali mať sex, síce sa o tom veľmi nehovorí. Tak horsa do práce! 🙂

Jan Egeland

Tento song je paródiou na nórskeho politika Jana Egelanda. Song si získal srdcia 14 miliónov ľudí, najmä kvôli skvelej hudbe a samozrejme satirickým textom.

 

Yoghurt

Asi nepoznáš a ani nespoznáš song, v ktorom by sa viackrát spomínal obľúbený jogurt. A ak náhodou vieš o jogurtovej príchuti, ktorá sa v songu nespomína, napíš ju do komentu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií