fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kardashianka sa v tomto roku dosť nabalila. Dokonca za jeden deň zarobila milión! Čo jej prinieslo takýto zisk?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Kardashianka spustila vlastnú značku a poriadne sa tým nabalila!

Khloe Kardashian sa rozhodla preraziť vlastnou značkou džínsov s názvom Good American, ktoré sú navrhnuté pre ženy s oblejšími tvarmi, ktoré sú pre kardashianky typické. Džínsy tejto značky sú na trhu dostupné v troch variantoch – skinny cut (úzke), boyfriend (široké) a high-waisted (s vysokým pásom). Jednotlivé varianty sú dostupné v rôznych farebných odtieňoch.

jsdflj

 

Khloe má marketing dobre premyslený – všade, kde sa pohne ona alebo jej klan, majú na sebe džínsy práve značky Good American. Tejto značky sú plné i ich Instagramové profily.

Ide o značku, ktorá sa ako jedna z mála zameriava nato, aby ich džínsy boli dostupné, čo najširšej škále typov ženskej postavy.

fgsf

Kolekcia džínsov od Kardashianky sa začala predávať 18. októbra tohto roku a teraz sa ukázalo, že za prvých 24 hodín, ako boli dostupné na trhu, zarobila Khloe neuveriteľný milión amerických dolárov. Tento fakt neunikol ani známemu americkému módnemu magazínu Fashionista, ktorý napísal, že ide o najväčšie uvedenie džínsov na trh v celej histórii oblečenia.

Prečítajte si tiež:
Snúbenci si svoje ÁNO povedali na Mount Evereste. Po prezretí ich svadobných fotiek, zatúžiš po svadbe v horách aj ty

asah

ljl

 

Zdroj: popsugar.com, Instagram

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií