fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Karel Gott pred smrťou ukrýval toto šokujúce tajomstvo: O čo presne ide?

Smrť Karla Gotta prekvapila mnohých ľudí nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Pozrite sa na zaujímavosti, ktoré ste o ňom možno ani len netušili.

Máte tip? napíšte nám mailom

V utorok nás maestro spevák Karel Gott náhle opustil uvádza portál TVnoviny.sk. O jeho hviezdnom speváckom talente nikto nepochyboval. Nanešťastie, už ho nikdy neuvidíme spievať na živo. Nasledujúci deň po jeho smrti o tejto tragickej udalosti informovali nielen domáce, ale aj prestížne zahraničné médiá.

Na Karla Gotta sa spomínalo aj prostredníctvom štvrtkového Telerána. Okrem ďalších ľudí, prišiel o Gottovi prezradiť zaujímavosti aj hudobný publicista Rado Mešša. Prezradil aj to, akú pesničku mu zakázali. Pozrite sa na portál TVnoviny.sk, kde je uverejnené video od Markízy.

Karel Gott – Toto ho už dlhšie trápilo

Portál Plus 7dní uviedol, čo sa stalo pred smrťou speváka priamo vo vile, ktorá sa nachádza na Bertramke. Olga Malířová Špátová nakrúcala o Gottovi dokumentáry film. Videla, ako z týždňa na týždeň prichádza o sily. K tejto situácii sa vyjadrila nasledovne: „Tak pravda je, že som už posledný mesiac alebo dva nikdy nevedela, či už je to posledné nakrúcanie. Vždy na konci natáčania som ho pohladila a povedala som mu, ako ho máme radi, ako si to ceníme, pretože to nie je len natáčanie filmu.”

Dokumentaristka navštívila vilu približne pred dvomi týždňami, kedy sa v tom momente objavila posledná Gottova fotografia. Zverejnená bola 17. septembra na sociálnej sieti. Režisérka k tejto situácii uviedla: „Nakrúcali sme takú scénu, keď Karel sedí pri počítači a jeho žena Ivanka mu číta odkazy od ľudí, ktorých bolo behom týždňa 10 tisíc. Bol z toho veľmi dojatý.”  Gott pred svojou smrťou priznal jedno tajomstvo, ktoré ho už dlhšie trápilo. Režisérka o tajomstve tvrdila nasledovné: ,,Sám hovoril, aký bol hlúpy, že tak neskoro vstúpil do manželstva a mal deti.”  Ťažobu na srdci mal údajne z toho, že opúšťa svoje dve malé dcérky.

Prečítajte si tiež:
Berlínsky múr: Pred 30 rokmi padol symbol studenej vojny

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj markiza

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií