fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Instagramovú modelku a influencerku pri fotení pohrýzol žralok!

Máte tip? napíšte nám mailom

Instagramová hviezda s viac ako 44-tisíc sledovateľmi Katarina Zarutskie zažila pri fotení niečo, čo sa tak často nestáva.

Pri plávaní a pózovaní uprostred žralokov ju jeden pohrýzol do zápästia a stiahol pod vodu.

katarina zarutskie
Zdroj: instagram.com/katarinazarutskie

19-ročná študentka ošetrovateľstva Katarina Zarutskie bola na dovolenke na Bahamách so svojím priateľom a jeho rodinou. Od miestnych počula, že plávanie so žralokmi fúzatými je zábavné a bezpečné. Brala to ako príležitosť spojiť sa viac s prírodou. “Rodina môjho priateľa bola úplne vystrašená, keď som povedala, že si idem zaplávať so žralokmi. Ja som s tým bola úplne v pohode,” povedala Zarutskie, študentka z University of Miami pre NBC news.

Povedala, že po niekoľkých minútach pózovania na ňu niekto z móla zakričal, aby si ľahla na chrbát a nechala sa tak unášať vodou. “V tom momente, keď som tam tak ležala, začali ľudia okamžite robiť fotky,” povedala podľa BBC. Otec jej priateľa následne na fotoaparát zachytil desivý moment, keď sa ju rozhodol okúsiť 5-metrový žralok.

katarina zarutskie
Zdroj: instagram.com/katarinazarutskie

“Mal vo svojich ústach moje zápästie a cítila som, ako sa do mojej ruky zahrýzajú jeho zuby hlbšie a hlbšie,” pokračuje pre NBC news. “Na niekoľko sekúnd som bola stiahnutá pod vodu, a potom som si vytrhla zápästie z úst žraloka tak rýchlo, ako som mohla.” 

Na fotografiách vidíme, ako ruku drží hore v snahe zabrániť šíreniu krvi vo vode. (POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE)

Prečítajte si tiež:
Koronavírus Košice: Nový prípad nakazenia zistili u 26-ročného pacienta

Lekári podľa jej slov stále veria, že má v tele kúsky žraločích zubov a navždy bude mať jazvu. Zároveň Zarutskie dodala, že sa obáva, či to neovplyvní jej prácu v modelingu. A, samozrejme, nezabudla povedať, že je rada, že má svoju ruku a život.

katarina zarutskie
Zdroj: abcnews.com

David Hocher, majiteľ prístavu Staniel Cay, poslal NBC news fotku, na ktorej je vidno značku v prístave, upozorňujúcu na to, že plávanie so žralokmi je len na vlastné riziko. Zarutskie ju vraj nevidela a dodáva, že sa na tento kúsok odhodlala aj napriek želaniam svojho priateľa a rodiny, aby to nerobila. Odmieta však špekulácie, že by to robila pre získanie nových followerov. Pre BBC povedala, že ľudia si vytvárajú vlastný príbeh a vykresľujú ju v ňom ako hlúpu Instagramovú blond modelku.

Zdroje: https://abcnews.go.com/GMA/News/instagram-model-bitten-shark-bahamas-thing-knew-underwater/story?id=56504788https://nypost.com/2018/07/11/instagram-model-attacked-by-shark-while-posing-for-photos/

Foto: https://www.instagram.com/p/BlCRxrXAgTrJflwZ46t8oVmkqLxjDh9Hpj97vc0/?taken-by=katarinazarutskie, https://s.abcnews.com/images/US/shark-attack-ht-02-jpo-180710_hpMain_4x3_992.jpg

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií