Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Instagramovú modelku a influencerku pri fotení pohrýzol žralok!

Instagramová hviezda s viac ako 44-tisíc sledovateľmi Katarina Zarutskie zažila pri fotení niečo, čo sa tak často nestáva.

Pri plávaní a pózovaní uprostred žralokov ju jeden pohrýzol do zápästia a stiahol pod vodu.

katarina zarutskie
Zdroj: instagram.com/katarinazarutskie

19-ročná študentka ošetrovateľstva Katarina Zarutskie bola na dovolenke na Bahamách so svojím priateľom a jeho rodinou. Od miestnych počula, že plávanie so žralokmi fúzatými je zábavné a bezpečné. Brala to ako príležitosť spojiť sa viac s prírodou. „Rodina môjho priateľa bola úplne vystrašená, keď som povedala, že si idem zaplávať so žralokmi. Ja som s tým bola úplne v pohode,“ povedala Zarutskie, študentka z University of Miami pre NBC news.

Povedala, že po niekoľkých minútach pózovania na ňu niekto z móla zakričal, aby si ľahla na chrbát a nechala sa tak unášať vodou. „V tom momente, keď som tam tak ležala, začali ľudia okamžite robiť fotky,“ povedala podľa BBC. Otec jej priateľa následne na fotoaparát zachytil desivý moment, keď sa ju rozhodol okúsiť 5-metrový žralok.

katarina zarutskie
Zdroj: instagram.com/katarinazarutskie

„Mal vo svojich ústach moje zápästie a cítila som, ako sa do mojej ruky zahrýzajú jeho zuby hlbšie a hlbšie,“ pokračuje pre NBC news. „Na niekoľko sekúnd som bola stiahnutá pod vodu, a potom som si vytrhla zápästie z úst žraloka tak rýchlo, ako som mohla.“ 

Na fotografiách vidíme, ako ruku drží hore v snahe zabrániť šíreniu krvi vo vode. (POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE)

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií