fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate a William: Ich dcéra, princezná Charlotte, utláča svojich bratov

Máte tip? napíšte nám mailom

V stredu, 25. decembra, sa kráľovská rodina zúčastnila tradičnej vianočnej bohoslužby. Po prvýkrát boli na prechádzke do kostola prítomné aj deti Kate a Williama, George a Charlotte.

Výnimočný okamih, ktorý sa v rodine kráľovnej Alžbety II. uskutočnil prvýkrát. Nie je totiž zvykom, aby sa tak malé deti objavili po boku rodičov v tento deň. Avšak vďaka skvelej výchove vojvodu a vojvodkyne z Cambridge sa toto pravidlo zmenilo. A ako toto verejné vystúpenie 6-ročný George a 4-ročná Charlotte zvládli?

Charlotte a George sa po prvýkrát zúčastnili tradičnej vianočnej omše v Sandringhame, kde spoločne s kráľovnou Alžbetou II. trávia Vianoce. Počas prechádzky ku kostolu sv. Márie Magdalény sa mohla verejnosť opäť presvedčiť o rozdielnej povahe týchto dvoch najstarších kráľovských detí. Charlotte sa od svojho staršieho brata odlišuje svojou veľmi spontánnou povahou. Tou prekvapuje nielen svojich rodičov, ale aj verejnosť a bulvárne média.

Spontánna Charlotte, utiahnutý George

Mnohí si určite pamätajú nedávne Charlottine vyplazenie jazyka pri jednom z verejných vystúpení jej rodičov, na ktoré ju vzali so sebou. Vďaka tomuto gestu si malá princezná Charlotte získala srdcia mnohých ľudí. Spontánnosť a detská radosť sa jej jednoznačne nedá uprieť. A najnovšie zašla ešte ďalej.

Prečítajte si tiež:
Harry a Meghan môžu prísť o syna: Archie je majetkom kráľovnej

Pri tom, ako kráčala po boku svojej mamy, Kate Middleton, na bohuslužbu, sa odpojila a utekala objať dámu na invalidnom vozíku, ktorá bola v dave fanúšikov tejto kráľovskej rodiny.

https://instagram.com/p/B6fstWvoLsp/

Charlotte tiež súhlasila s prijímaním rôznych darčekov od ľudí, ktorí tento tradičný okamih sledovali. Jeden z nich pre britskú televíznu spoločnosť Sky News prezradil, čo malej Charlotte daroval: “Požiadal som môjho dobrého priateľa, aby vyrobil bábiku špeciálne na túto príležitosť. Je jediná na svete, žiadne iné dievčatko takú nemá ani mať nebude.”  Keď tento pán podával Charlotte jej darček, bez váhania súhlasila. ,,Je neskutočne sebavedomá a odvážna. Nebojí sa vám prihovoriť.” spomenul v rozhovore obdivovateľ kráľovskej rodiny.

Kate a William Charlotte
Zdroj: Instagram @_princess_charlotte_

Princ George bol, ako obvykle, oveľa viac zastrašený a utiahnutý v pozadí. Malý chlapec sledoval všetko z diaľky, pričom sa držal svojich rodičov za ruku. Charlotte naopak, priťahovala všetkú pozornosť.

Kate a William nechali svojho najmladšieho syna, princa Louisa s jeho opatrovateľkou. Aká bude jeho povaha môžme zatiaľ len hádať, ňo v najbližších rokoch to určite zistíme.

Prečítajte si tiež:
WOW! Vieš, aká sexica vládne Chorvátsku? Takúto chrumkavú prezidentku ľudstvo ešte nemalo!

Čítajte tiež:

Kate Middleton nerešpektuje kráľovnú: Porušila jej prísny zákaz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií