fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate a William prezradili, čo ich deti robia vo voľnom čase

Máte tip? napíšte nám mailom

Obľúbený pár Kate Middleton a princ William spolu vychovávajú tri deti. Napriek svojim kráľovským titulom sú to stále obyčajní ľudia a  tiež rodičia. Obaja najnovšie prezradili, ako k výchove detí pristupujú, aj to, aký šport ich detí milujú. 

Kate Middleton a princ William majú počas celého roka nabitý pracovný kalendár. Množstvo stretnutí a charitatívnych podujatí absolvujú často spolu, pričom za posledné obdobie im niekoľkokrát robili spoločnosť aj ich 2 staršie deti. Tie sa stávajú stredobodom pozornosti, no vďaka výchove, ktorú im vštepujú ich rodičia, pôsobia ako úplne normálne deti.

Kráľovská rodina, vlasy Kate Middleton - klocher.sk
Zdroj: The South Africa

Princ George sa naučil plávať keď mal 1 rok

Minulý týždeň princ William priznal, že jeho staršie deti boli nadšené z nedávnej charitatívnej akcie, ktorej sa spolu s rodičmi zúčastnili. Tá v Londýne oceňovala znevýhodnené deti a ich talent na tanec. No a v utorok počas udeľovania jedného z ocenení v paláci opäť poodhalili kúsok z bežného života pravnúčat kráľovnej Alžbety II.

V Buckinghamskom paláci princ William v utorok, 26. novembra, ocenil Eileen Fenton za to, že bola prvou ženou, ktorá preplávala kanál La Manche v roku 1950. Bývalá športovkyňa sa neskôr pred médiami pochválila rozhovorom, ktorý mala možnosť s princom Williamom viesť. „Povedal, že on a jeho manželka robia všetko preto, aby ich deti vedeli plávať. Tiež priznal, že všetci členovia kráľovskej rodiny sú dobrými plavcami,“  uviedla pre britský magazín Hello! Eileen Fenton.

Prečítajte si tiež:
Jennifer Aniston: Tento kozmetický zákrok trpko oľutovala

Eileen Fenton pokračuje: „Pamätám sa, keď som bola mladá a videla som kráľovnú a jej sestru, princeznú Margaret. Všade boli ich fotografie, ako plávajú. Celá ich rodina vie plávať.”

Podľa Daily Mail princ George absolvoval svoje prvé hodiny plávania s Kate Middleton v súkromnom bazéne v Buckinghamskom paláci, keď mal iba jeden rok. Práve tu sa členovia britskej kráľovskej rodiny učia plávať osemdesiat rokov a je veľmi pravdepodobné, že tam plávajú aj princezná Charlotte a princ Louis.

Nabitý program kráľovských detí

V utorok popoludní sa v Kensingtonsom paláci odohrala recepcia, ktorej sa zúčastnili víťazi Diana Legacy Award 2019 vo veku 12 až 25 rokov. Toto ocenenie udeľuje nadácia Diana Award Legacy Awards, ktorú založila zosnulá matka princov Williama a Harryho, Diana. Práve ona mala dôveru v mladých ľudí, ktorí chceli meniť svet. Pri tejto príležitosti diskutoval William s mladými ľuďmi, napríklad aj o rovnosti vo futbale, ktorý jeho deti milujú.

Prečítajte si tiež:
Aj LucyPug je iba človek: TOTO sú zaujímavosti, ktoré o sebe prezradila

„Povedal mi, že nedávno hral futbal s Georgeom a Charlotte. Tá bola v bránke, keď jej George povedal: „Som lepší ako ty.“  Princ William na túto situáciu okamžite zareagoval a svojmu synovi povedal: „George, Charlotte môže byť rovnako dobrá ako ty,”  uviedol pre magazín Hello! jeden z ocenených teengerov.

Čítajte tiež:

Známy DJ urazil princeznú Charlotte: Čo na to Kate a William?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií