fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate a William: Prečo princa Louisa vychovávaju inak ako Georga?

Kate Middleton a princ William sú hrdými rodičmi 3 kráľovských detí. A hoc by všetci očakávali, že medzi nimi nebudú robiť rozdiely, opak je pravdou.

Máte tip? napíšte nám mailom
Kate a William patria k najobľúbenejším členom kráľovskej rodiny. A to nielen kvôli ich vystupovaniu na verejnosti, ale aj preto, akí sú rodičia. Svoje tri malé deti sa snažia vychovať čo najbližšie k životu obyčajných ľudí. Sprevádzajú ich na oficiálnych návštevách, ako aj výletoch. A hoc by sa zdalo, že všetky deti vychovávajú rovnako, nie je tomu tak. Najmladší princ Louis nie je vychovávaný tak, ako jeho starší súrodenci. V čom robia manželia z Cambridge rozdiel?

Kate a William nerobia vždy všetko rovnako

Hlavný rozdiel vo výchove medzi súrodencami je miesto ich bydliska. „Kate a William žijú v apartmáne 1A v Kensingtonskom paláci v Londýne, ale až do roku 2017 žili na dvoch rôznych miestach. V meste a na vidieku. Princ Louis, ktorý sa narodil v roku 2018, je preto jediným z ich detí, ktoré celý život žili výlučne v Londýne.”

Od roku 2010 do roku 2013 bývali manželia z Cambridge v Anglesey. Na ostrove pri severozápadnom pobreží Walesu pracoval princ William ako pilot na pátracích a záchranných lietadlách pre Royal Air Force. Po narodení princa Georga v júli 2013 sa malá rodina presťahovala na vidiecky statok Norfolk, Anmer Hall. A to presne potom, čo bol William prevelený do East Anglia Air Ambulance. Princ Louis sa Kate a Williamovi narodil až po príchode do Kensingtonského paláca.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle a Harry: Veľký návrat do Londýna ruka v ruke

Napriek tomu, že princ Louis na rozdiel od svojich súrodencov vyrastá v hlavnom meste Anglicka, je dieťaťom šťasteny. Jeho rodičia milujú tráviť svoj voľný čas v prírode vo svojom sídle v Norfolku. A tak môže malý Louis zažiť aspoň na chvíľku to, čo aj jeho straśí súrodenci, princ George a princezná Charlotte.

Poďakovanie od kráľovskej rodiny

Vo štvrtok 26. marca 2020 zverejnili manželia z Cambrige skutočne roztomilé video, na ktorom ich deti tlieskajú všetkým, ktorí zachraňujú životy ľudi od začiatku epidémie koronavírusu. „Všetkým lekárom, zdravotným sestrám, opatrovateľom, praktickým lekárom, farmaceutom, dobrovoľníkom a ostatným zamestnancom NHS, ktorí neúnavne pracujú na tom, aby pomohli tým, ktorých sa týka # COVID-19: ďakujem,“  píše sa v texte pod videom.

Táto pocta zdravotníckym pracovníkom neuveriteľne dojala fanúšikov kráľovskej rodiny. „Och, je to také roztomilé. Všetci sú už takí veľkí,“ povedal jeden z nich. Ďalší dodáva: „Je to to najlepšie, čo som dnes videl.”  Fanúšikovia kráľovskej rodiny sú tiež prekvapení tým, ako najmladší syn Kate a Williama vyrástol: „Ach, je to také pekné! Nemôžem uveriť, ako veľmi už Louis vyrástol. Krásna malá rodina,“ píše jedna z fanúšičiek. 
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií