fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate a William: Dotyky na verejnosti im kráľovná zakazuje

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ William a Kate Middleton sa spolu na verejnosti objavujú takmer neustále. Avšak na prejavy náklonnosti a lásky sú skromní. Dôvod? Musia…

Hlava britskej monarchie, kráľovná Alžbeta II. si potrpí na rešpektovanie pravidiel a vyžaduje to aj od všetkých členov kráľovskej rodiny. Princ Charles, ako aj jeho starší syn princ William sa teda na verejnosti zdržujú akýkoľvek prejavov nežností, ktoré smerujú k ich manželkám. Avšak nie vždy sa im to podarí.

Kate a William
Zdroj: Instagram

Kate Middleton a William opäť stredobodom pozornosti

Princ William a Kate Middleton sa už niekoľko dní nachádzajú na oficiálnom kráľovskom turné. A svojich fanúšikov počas neho príjemné prekvapili. V utorok, počas dňa stráveného vo Walese si prejavili úžasnú náklonnosť. Jemnú, ale viditeľnú.

Kate Middleton položila svojmu manželovi na plece ruku.Pre niekoho obyčajné gesto lásky a drobnosť, no pre kráľovský pár, ktorý musí rešpektovať pravidlá veľká vec.

Toto krásne gesto jednoznačne smeruje k tomu, aby bulvárne média konečne zabudli na klebety  o napätí medzi manželmi. To si začali všímať po tom, ako Kate Middleton v jednej z relácí doslovala odignorovala pohladenie od princa Williama. Manželia sa vtedy zúčastnili relácie odvysielanej na BBC One 16. decembra 2019.

Prečítajte si tiež:
Princ Harry má psychické problémy: Chodí na terapiu

Kríza v kráľovskej rodine

Podľa expertov na kráľovskú rodinu je táto zmena spôsobená aj s krízou, ktorú kráľovská rodina prežívala niekoľko mesiacov: Obvinenia zo sexuálneho útoku proti princovi Andrewovi, Megxit, ako aj nevera princa Williama, ktorá však nikdy nebola potvrdená.

Kate Middleton a jej manžel princ William sa po tom všetko ocitajú v prvej línii a verejnosť a aj bulvárne médiá ich sledujú na každom kroku. Budúci kráľ a kráľovná teda musia vyzerať dokonale. A aj vďaka tomu prinútia ľudí zabudnúť na škandály, ktoré kazia povesť monarchie. Tú naposledy hlboko naštrbil princ Harry so svojou manželkou Meghan Markle. Ich odchod z kráľovskej rodiny vyvolal obrovský škandál a vzťahy medzi  Sussexom a Cambridgom ešte viac ochladli.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií