fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate a William: Svojho syna začali pripravovať na úlohu kráľa

Máte tip? napíšte nám mailom

Jedného dňa mu bude patriť koruna. A pre princa Georga, ktorý je tretím v poradí v nástupníctve na anglický trón sa prípravy už začali. Jeho otec princ William sa spolu s Kate Middleton rozhodli vysvetlovať malému princovi jeho úlohu už od útleho veku. A zvolili si na to nezvyčajnú stratégiu.

Hlava britskej monarchie, kráľovná Alžbeta II., vládne Veľkej Británii už rekordných 67 rokov. Napriek tomu, že je zdravotne v poriadku a ako ona sama priznáva, na vzdanie sa trónu je pre ňu ešte priskoro, neustále musí uvažovať o budúcnosti. Jej kráľovská výsosť už preto pripravuje Kate Middleton na úlohu budúcej anglickej kráľovnej. Jej manžel, princ William je totiž na druhom mieste v poradí v nástupníctve na trón, hneď po svojom otcovi, princovi Charlesovi.

Zdroj: Instagram @princegeorge.id

Kate a William hovoria svojim deťom pravdu

Manželia z Cambridges si uvedomujú zodpovednosť, ktorá ich čaká. A to nielen po nástupe princa Williama na trón, ale aj potom, ako vládu prevezme jeho syn, princ Geroge. A aby tomuto malému šesťročnému školákovi vysvetlili jeho budúcu úlohu, manželia sa uchýlili k prekvapivej metóde. Tú odhalili vďaka dobre utajenému zdroju britskí novinári v denníku Daily Mail: „William a Kate už hovorili s Georgom a Charlotte o ich budúcich úlohách. Avšak jemným a ich veku primeraným spôsobom, aby svojim funkciám rozumeli a aby sa necítili príliš pod nátlakom“. Zdá sa, že tento ich prístup dokonale funguje. „George vie, že má zvláštnu úlohu a jedného dňa sa stane budúcim anglickým kráľom,“ uviedol informátor.

Prečítajte si tiež:
Meghan a Harry: Toto je skutočný dôvod, prečo sa presťahovali do USA

Kráľovské deti z Cambridges

Rovnaký zdroj odhalil, že staršie deti z Cambridge majú už teraz svojský charakter a obe sú silnými osobnosťami. Kým princ George je „sebavedomý malý chlapec“, jeho mladšia sestra je „veľkým extrovertom“. Najkrajšie na Charlotte je, že napriek jej povahe a prejavom má iba 4 roky a srdcom je malé dievčatko. Svojím charakterom dokáže učarovať každému, s kým sa stretne.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií