fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate a William: Strach o ich tri deti! Nikto nevie, čo bude

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton a princ William najnovšie priznali strach o svoje deti. Napriek tomu, že sa o nich príkladne starajú a strážia ich aj osobní strážcovia, manželia nevedia, aká bude ich budúcnosť. 

Podľa najnovších informácíi časopisu People, princ William a Kate Middleton sa obávajú o svoje deti. Hlavným dôvodom je to, ako sa jedného dňa budú musieť vyrovnať s kráľovskou korunou. George, Charlotte a Louis sa, samozrejme, môžu spoľahnúť na svojich rodičov, ktorí neustále robia všetko pre to, aby ich na to pripravili čo najlepšie.

Príprava na trón?

Kate Middleton a princ William vedia, že ich deti, princ George (6), princezná Charlotte (4), a princ Louis (19 mesiacov), nebudú mať život ako ostatné deti. A ak chcú, aby sa držali nohami pri zemi, pripravujú pre nich už teraz rôzne úlohy tak, aby vedeli zvládnuť svoje budúce povinnosti.

To, ako takáto príprava prebieha, uviedol v liste pre časopis People zdroj blízky kráľovskej rodine: “V októbri sa William s rodinou zúčastnil zápasu jeho obľúbeného futbalového tímu Aston Villa v Norwichi. Tento výlet nebol triviálny. Práve naopak. Bol predzvesťou toho, čo George, Charlotte a Louis budú musieť urobiť neskôr. Kate a William vedia, že hoc sú ich deti ešte malé, kráľovská koruna a trón sa blížia. A preto im chcú ukázať a naučiť ich čo najviac, aby sa im darilo dobre.“

Zdroj: Instagram @katemidletonsofficial

Klebety o tom, že kráľovná Alžbeta II. sa chystá opustiť svoj trón sa množia. Buckinghamský palác však žiadne z nich nepotvrdil.

Prečítajte si tiež:
Napriek veľkej diaľke funguje ich vzťah! Tieto fotky to dokazujú

Kate a William hovoria s deťmi o všetkom

V rámci prípravy na kráľovskú korunu hovoria Kate a William so svojimi deťmi o všetkých témach. Aj tých smutnejších. V jednej z televíznych show si William spomenul na situáciu, ktorú zažil spolu so svojimi dvoma staršími deťmi, Georgom a Charlotte. Spoločne videli ľudí spiacich na ulici. „Kedykoľvek uvidíme niekoho, kto spí na ulici, rozprávam o tom, poukážem na to a vysvetľujem a obaja sa veľmi zaujímajú,“  povedal. Aj vďaka svojmu zrelému pohľadu a postoju sa budú môcť George a Charlotte pripojiť k svojim rodičom a iným členom kráľovskej rodiny počas výnimočnej kráľovskej tradície. V Sandringhame, kde strávia Vianoce spoločne s kráľovnou Alžbetou II., objavia sa pred očami verejnosti na prechádzke do kostola sv. Márie Magdalény.

Čítajte tiež: 

Alžbeta II. je mŕtva: Kto začal šíriť toto nechutné klamstvo?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií