fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton prezradila ďalšie tajomstvo o princeznej Charlotte

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton, mama princeznej Charlotte, je známa nielen svojou krásou a príjemným vystupovaním, ale aj dobrosrdečnosťou. Tú opäť prejavila pri návšteve nemocnice, kde  zároveň nechtiac prezradila nové tajomstvo o svojej  štvorročnej dcére.

V piatok, 15. novembra, sa Kate Middleton zúčastnila otvorenia detského paliatívneho oddelenia anglickej nemocnice v Norwich. Táto udalosť bola pre vojvodkyňu opäť jednou z príležitostí, pri ktorej mohla diskutovať s personálom o rôznych problémoch, ale aj potrebách tohto oddelenia a nemocnice všeobecne. Samozrejme, že na otvorení nechýbali ani malí pacienti a Kate sa preto stretla aj s mnohými z nich.

Rovnako boli na otvorení prítomné aj 3 deti kráľovského páru, princ George, princezná Charlotte a aj najmladší princ Louis. A práve dvaja najstarší využili túto príležitosť nielen na to, aby sa rozprávali s inými deťmi, ale aj na to, aby sa s nimi mohli hrať a zdieľať rôzne okamihy.

Kráľovská rodina, vlasy Kate Middleton - klocher.sk
Zdroj: The South Africa

Kate Middleton prezradila sladké tajomstvo o princeznej Charlotte

Podľa informácií anglického denníka Daily Mail sa Kate Middleton zarozprávala s malým dievčatkom, ktoré malo na hlave upletené dlhé copy. Pochválila jej účes a zároveň prezradila o svojej dcére Charlotte tajomstvo, ktoré milo prekvapilo všetkých prítomných: “Charlotte miluje vrkoče a stále si želá, aby sme jej ich plietli,”.

“Nanešťastie, princezná Charlotte ešte nemá také dlhé vlasy, aby mohla nosiť rovnaký účes, ako ty. A preto sa musí uspokojiť s obyčajnými copíkmi,” dodala s úsmevom vojvodkyňa z Cambridge a pohladila pacientku detského oddelenia po vlasoch.

Kate Middleton a Charlotte

Princezná Charlotte oslávila 2. mája svoje 4. narodeniny. Na mnohých kráľovských cestách a návštevách sa stala neoddeliteľnou súčasťou kráľovského páru, pričom jej mama, Kate Middleton, o nej z času na čas prezradí nejakú zákulisnú informáciu.

O Charlotte teda už vieme, že miluje kari a pikantné jedlá, to že je priebojnejšia ako princ George a najnovšie Kate Middleton prezradila, aký miluje účes. Milé odhalenia vojvodkyne z Cambridgu o jej dcére vyčaria jednoducho vždy úsmev na perách.

Čítajte tiež:

Kate Middleton zažila drámu v Londýne: Zachraňoval ju princ William

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií