fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton William v ohrození: Tesne unikli smrti

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ William a jeho manželka Kate Middleton sú od pondelka na kráľovskej návšteve v Pakistane. Počas nej však takmer prišli o život. Silná búrka, ťažkosti s navigovaním a mimoriadne náročný let sa pre kráľovských manželov mohol skončiť smrťou.  

Kráľovská cesta v Pakistane

Princ William spolu so svojou manželkou Kate Middleton zahájili v pondelok, 14. októbra svoju 5 dňovú cestu do Pakistanu. Ich kráľovský program je  pre verejnosť utajený, no podľa dostupných informácií je mimoriadne nabitý. Na ich ceste naprieč Pakistanom sa okrem iného stretávajú aj s blízkymi priateľmi zosnulej mamy princa Williama, princeznej Diany. Aby sa cítili čo najpohodlnejšie a nestrávili cestovaním dlhé hodiny, William a Kate sa presúvajú z jedného miesta na druhé častokrát letecky. Samozrejme, obaja sa snažia rešpektovať našu planétu a presun lietadlom využívajú len mimoriadne alebo pri dlhých vzdialenostiach.

Inak tomu nebolo ani pri ich plánovanej návšteve mesta Islamabad.

https://instagram.com/p/B3t8U81F9Z0/

Takmer tragický koniec Williama a Kate

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sa rozhodli pri ich ceste do Islamabadu využiť možnosť leteckej prepravy. Do pripraveného lietadla nastúpili v meste Lahore, ktoré je od Islamabadu vzialené niekoľko stoviek kilometrov. Na tejto ceste by nebolo nič výnimočné, keby sa pre kráľovský pár nestala cestou o život. Silná búrka, ktorá sprevádzala let od začiatku bola predzvesťou obrovského nešťastia. Aj preto sa pilot rozhodol pre núdzové pristátie a vrátil sa na miesto, odkiaľ vzlietli.

Prečítajte si tiež:
Zopár ľudí, ktorí posunuli Halloweenske kostými na iný level. Trúfli by ste si ich prekonať tým svojím?

Počas letu čelil pilot obrovským ťažkostiam, ktoré kvôli búrke súviseli s navigáciou, ako aj vysokému riziku nehody. Vďaka tomuto rozhodnutiu a skvelému zvládnutiu situácie unikli Kate Middleton a William možnému nebezpečenstvu a tragickému koncu.

William a Kate pokračujú v návšteve Pakistanu

Našťastie nedošlo k žiadnym zraneniam a lietadlo bolo schopné aj vďaka skvelej práci pilota bezpečne pristáť. Všetci cestujúci, vrátane Kate Middletonovej a princa Williama, mali bezpochyby strach o seba a svoje životy.  Niekoľko cestujúcich sa tiež vyjadrilo, že situácia bola extrémne stresujúca pre všetkých, vrátane kráľovského páru.

Čítajte tiež:

Fanúšička Kate Middleton sa za 13 eur oblieka rovnako ako ona

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií