fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton a William: Čo robia ich deti počas karantény?

Kate Middleton a princ William riešia v čase šírenia nového typu koronavírusu rovnaké otázky ako väčšina rodičov. Čo budú ich deti robiť počas toho, kým je ich škola zatvorená?

Máte tip? napíšte nám mailom
Kate Middleton a jej manžel princ William sa v čase šírenia epidémie koronavírusu rozhodli ostať v Londýne. Obaja chcú spoločne, v týchto náročných chvíľach podporiť obyvateľstvo. Ich pracovný kalendár však teraz nie je taký plný ako počas “normálnych dní”. Pre manželov z Cambridge je dôležité, aby čo najviac času trávili so svojimi ďetmi, ktoré sú v súčasnosti doma. Ich škola bola z dôvodu prevencie zatvorená.  Ako tento spoločný čas využijú a čo budú robiť?

Nečakané priznanie

Dvanásť týždňov, celá jar v “domácom väzení.”  To bude to, čo Briti zažijú na žiadosť predsedu vlády Borisa Johnsona, aby sa zabránilo ďalšiemu šíreniu nového koronavírusu Covid-19. Obdobie, ktoré bude náročné pre všetkých, vrátane kráľovskej rodiny. Čo priznali aj samotní manželia z Cambridge.
Princ Geroge a princezná Charolotte sú už niekoľko dní z dôvodu zatvorenia ich školy doma. ,,Tento voľný čas trávia so svojou opatrovateľkou, pričom by mali absolvovať niekoľko kurzov,” uvádza zdroj blízky kráľovskej rodine pre denník Mirror.  Ako následne priznáva princ William:  „Myslím, že v najbližších týždňoch budeme často pozerať televíziu.“ Obyčajná činnosť, ktorú bežne robia deti, je pre kráľovských potomkov niečo neprekonateľné! A oni sa už teraz nevedia dočkať. 

 

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle: Túto vzácnu radu dostala v deň svadby

Kate Middleton a princ William v nemocnici

Tento štvrtok 19. marca sa rodičia Georga, Charlotte a Louisa stretli so zdravotníckymi pracovníkmi v prvej línii. Kráľovský pár navštívil londýnsku pohotovostnú službu. 
Vojvoda z Cambridge využil túto cestu a pripomenul obyvateľom opatrenia, ako sa chrániť pred koronavírusom. Zároveň sa ich snažil v boji proti epidémii povzbudiť. „Každý jeden z nás zohráva dôležitú úlohu, ak chceme chrániť tých najzraniteľnejších,“  uviedol vo svojom vyhlásení na Instagrame.  „Znamená to, že zostaneme doma, ak máme my alebo tí, s ktorými žijeme príznaky a vyhýbame sa akýmkoľvek kontaktom, ktoré pomáhajú zvyšovať šírenie vírusu.“  Kate Middleton a princ William sa snažili ísť príkladom a počas návštevy nemocnice si dvakrát vydezinfikovali ruky. Harryho brat dokonca s úsmevom odmietol podanie ruky jednému zo zamestnancov, uviedol denník Daily Mail.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií