fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton a William pod paľbou kritiky: Toto ešte nikdy nezažili

Kate Middleton a princ William sú pod obrovským tlakom. Od vypuknutia epidémie koronavírusu sa na nich valí kritika z každej strany.

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton a princ William sa stali najsledovanejším párom Veľkej Británie. A hoc ich pozícia v rebríčku obľúbenosti rastie, manželia z Cambridge čelia tvrdej kritike. Neustále si musia dávať pozor na to, čo robia a čo hovoria. A práve to je pre manželov z Cambridge najväčší nátlak, ktorý za posledné obdobie zažili.

Kráľovná sleduje každý ich krok

Od odchodu Meghan Markle a princa Harryho sa na nich upriamila všetka pozornosť. A navyše po nástupe pandémie koronavírusu získalo postavenie princa Williama a Kate Middleton úple nový rozmer. Manželia z Cambridge boli povinní prijať záväzky manželov zo Sussexu, a teda aj väčšie pracovné vyťaženie. Aby toho nebolo málo, rodičia Georga, Charlotte a Louisa musia čeliť tvrdej kritike. Tá sa na ich hlavy prednedávnom zniesla v jednom zo stĺpčekov časopisu Tatler. Našťastie, Kate a William môžu počítať s podporou svojich blízkych. A to najmä s kráľovnou Alžbetou II. a jej manželom, princom Filipom. A o tejto podpore hovorí aj Tom Quinn, autor dokumentu “William & Kate: Too Good to Be True?”, ktorý odvysielal kanál Channel 5 túto sobotu 13. júna. Tom Quinn divákov ubezpečuje, že kráľovský pár je neustále „pozorne sledovaný“ jej Veličenstvom a kniežaťom.

Prečítajte si tiež:
Takto zaželala kráľovská rodina Meghan Markle k narodeninám. Nič honosné nečakajte

Podľa neho kráľovná Alžbeta II. a jej manžel, ktorý nedávno oslávili 99. narodeniny, venujú osobitnú pozornosť vystúpeniam a prejavom Kate Middleton a princa Williama. A to z jasného dôvodu. Podľa Toma Quinna sa chce kráľovná vyhnúť novým chybám a zradám, ktoré zažila najmä s princom Harrym a Meghan Markle: „Kráľovná a vojvoda z Edinburghu ich pozorne sledujú. Nechcú, aby sa opakovali problémy, ktoré mali mladší členovia kráľovskej rodiny.“ Alžbeta II. sa chce predovšetkým vyhnúť tomu, aby manželia trpeli ich popularitou, ktorá sa zvyšuje a s ňou rastie aj zodpovednosť.

Princ William a Kate Middleton sa „cítia zodpovedne“

Kate Middeton a princ William od začiatku epidémie COVID-19 znásobovali počet videohovorov a ich prejavy boli podrobnejšie ako kedykoľvek predtým. Okrem iného boli plné symbolov nádeje, pomoci a spolupatričnosti. „Cítia sa plne zodpovední za všetko, pretože sú jedinými vplyvnými mladými ľuďmi, ktorí tu môžu byť práve teraz, s výnimkou Sophie a Edwarda,“ povedala Ingrid Stewart, šéfredaktorka časopisu Majesty.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií