fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton zažila hrôzu: V jej blízkosti sa objavilo TOTO!

Vojvodkyňa z Cambridge neustále zvyšuje počet svojich oficiálnych pracovných ciest. A tento týždeň tomu nie je inak. Po prvom tohtotýždňovom vystúpení s Williamom, Charlesom a Camillou odišla Kate Middleton v stredu do Severného Írska. A pri tejto návšteve verejnosti opäť dokázala, aká je pokojná a vyrovnaná.

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak by sme mali presne definovať, kedy a kde sa Kate Middleton cíti obzvlášť pohodlne, povedali by sme, že je to vonku s deťmi. Posledný príklad, ktorý to dokazuje, je z 12. februára 2020, keď vojvodkyňa z Cambridge navštívila Severné Írsko. Manželka princa Williama navštívila túto stredu farmu Arch Open v Newtownards.

Kate Middleton zažila hrôzu: V jej blízskosti sa objavil had
Zdroj: Instagram

Kate Middleton sa nebojí ničoho

Manželka princa Williama, vojvodkyňa Kate, bola tak, ako vždy perfektne oblečená. Obľúbenkyňa kráľovnej Alžbety II. žiarila v bunde Troy London, džínsoch a topánkach Penelope Chilvers. Do krajiny škriatkov pricestovala, aby opäť podporila veľký národný prieskum o detstve, ktorý začal pred niekoľkými týždňami, a ktorý potrvá do 21. februára. Jeho názov je 5 veľkých otázok o deťoch do 5 rokov. Tento projekt pozostáva z piatich otázok, ktoré sa budú Britov počas mesiaca pýtať prostredníctvom dotazníka na internetovej stránke 5bigquestions.org.uk.

Počas návštevy tejto farmy Kate Middleton opäť dokázala, ako sa nenechá nikdy vyviesť z miery a dokáže zachovať chladnú hlavu. A dokonca matka Georga (6 rokov), Charlotte (4 roky) a Louisa (1 rok) sa stále usmieva, aj keď jej do rúk vložíte hada!

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle je zničená: George Floyd a jeho smrť ju hlboko zasiahli

Megxit spojil kráľovskú rodinu

Od odchodu princa Harryho a Meghan Markle sa povinnosti Kate Middleton rozrástli. S rastúcim počtom aktivít, ktoré vykonáva, rastú aj oficiálne návštevy a výlety, ktorých sa zúčastňuje. Sama alebo so svojím manželom, princom Williamom, či ostatnými členmi kráľovskej rodiny. V utorok navštívila vojvodkyňa z Cambridge zdravotné rehabilitačné centrum Stanford Hall v Loughborough v centre Anglicka. Spoločnosť jej robil princ William, princ Charles a Camilla. Napriek škandálu, ktorý spôsobil Megxit v januári tohto roku, sa tieto dva páry skvele zohrali a verejnosť, ako aj médiá môžu vidieť ich najlepšie spoločné nasadenie za posledných 9 rokov.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj People

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií