fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton kopíruje Meghan Markle. Chýba jej pozornosť médií?

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton rozhodne vie, ako sa obliecť. Najnovšie sa však v spoločnosti objavila v takmer rovnakom kabáte ako Meghan Markle. Kopíruje Kate svoju švagrinú, alebo je to len zhoda náhod?

Ťaví kabát je rozhodne nadčasový módny kúsok. Ale skutočnosť, že Kate Middleton si obliekla tento model pár dní po Meghan Markle, je vtipná náhoda. Okopírovaný vzhľad vojvodkyne z Cambridge žne napriek tomu úspech.

Kate Middleton na pracovnej ceste

Začiatok roku 2020 nebol pre Kate Middleton jednoduchý. Ale aj napriek tomu, vyzerala manželka princa Williama na svojej expresne rýchlej, jednodňovej pracovnej ceste vynikajúco.

Pracovnú cestu odštartovala v Birminghame v utorok 21. januára. Cieľom bolo podporiť nový národný prieskum o deťoch v predškolskom veku. Hneď na druhý deň odcestovala do Cardiffu, aby sa zapojila do projektu zameraného na vývoj a vnímanie malých detí v detskom centre Ely a Careau.

Vždy dokonale zladená

Na svoju cestu si 38-ročná Britka obliekla dlhý ťaví kabát od Massima Duttiho, pod ktorým mala rolák a plisovanú leopardiu sukňu značky Zara. Celkovo jej outfit pripomínal outfit jej švagrinej, Meghan Markle, keď sa objavila v Londýne 7. januára, v predvečer krízy Megxit. Manželka princa Harryho, milovníčka módy, mala na sebe ťaví kabát doladený tenkým rolákom a mini sukňou od Massima Duttiho.

Kate Middleton podporuje rozvoj detí

Kate Middleton ako matka troch kráľovských detí vie, aká dôležitá je nielen ich výchova, ale aj zdravý vývin. Aj z tohto dôvodu sa vojvodkyňa z Cambridge pravidelne zapája do projektov zameraných na detské a duševné zdravie. Najnovšie sa manželka princa Williama stala kráľovskou hovorkyňou nového národného prieskumu s názvom 5 veľkých otázok o deťoch do 5 rokov. Tento projekt pozostáva z piatich otázok, ktoré sa budú Britov počas mesiaca pýtať prostredníctvom dotazníka na internetovej stránke 5bigquestions.org.uk.

Napriek podpore rôznych charitatívnych programov myslí Kate aj na samú seba, svoju rodinu a manžela. Aj preto sa spoločne rozhodli v blízkej dobe odletiež na krátku dovolenku do Írska.

 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií