fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton nerešpektuje kráľovnú: Porušila jej prísny zákaz

Máte tip? napíšte nám mailom

V stredu, 25.decembra, sa kráľovská rodina zúčastnila na tradičnej vianočnej bohoslužbe. V kostole, samozrejme, nechýbala ani Kate Middleton. Tá však svojiim outifitom nepríjemne šokovala verejnosť. 

Na adresu vojvodkyňe z Cambridge sa zniesla vlna kritiky po tom, čo sa na prvý sviatok vianočný ukázala v šedom kabáte doplnenou pravou kožušinou. Outfit, ktorý prekvapil nie len milovníkov zvierat, ale aj kráľovských expertov. 

Kate Middleton nerešpektuje rozhodnutie kráľovnej

Zdá sa, že Kate Middleton si svoj nedávny vianočný outfit mala premyslieť dvakrát. V stredu, 25. decembra, sa vovodkyňa z Cambridge zúčastnila tradičnej vianočnej omše britskej kráľovskej rodiny v kostole Sainte-Marie-Madeleine v Sandringhame. Tohtoročná bohuslužba však bola omnoho výnimočnejšia ako tie ostatné. A to nie len pre Kate, ale aj pre celú kráľovskú rodinu. Prvýkrát sa jej totiž zúčastnili aj deti Williama a Kate, George a Charlotte. Nádherný okamih, počas ktorého však manželka princa Williama urobila veľkú chybu

Kate Middleton sa opäť na verejnosti ukázala vo veľmi elegantnom outfite, ktorý však rozhneval kráľovnú Alžbetu II. Zimný kabát z dielne Catherine Walker zdobila na rukávoch a golieri pravá kožušina. Prvok, ktorý len nedávno hlava britskej kráľovskej rodiny zakázala.

Prečítajte si tiež:
Harry a Meghan: Odchod z kráľovskej rodiny ich bude stáť milióny

https://instagram.com/p/B6f4J6DFH-3/

Zákaz nakupovania pravých kožušín

V novembri tohto roku kráľovná Alžbeta II. oznámila prostredníctvom svojej poradkyne, že: “Odteraz budú v kráľovskom šatníku používané iba falošné kožušiny. Na druhej strane sa kráľovná rozhodla nevyhodiť kúsky s pravou kožušinou, ktoré sa už v jej šatníku nachádzali.” 

Je teda možné, že Kate Middleton mala tento kabát v šatníku už dávno pred týmto zakázom. Je však dôležité povedať, že od doby, keď vstúpila Kate do kráľovskej rodiny, nikdy nezakrývala svoju vášeň pre kožušiny a kožené doplnky ako napríklad rukavice.

Dokonca v roku 2016, počas svojej cesty do Álp, zahltila Kate Middleton titulky svetových médií tým, že mala na sebe pár rukavíc značky AlexSki vyrobených z kože vačíc. Vojvodkyňa z Cambridge si vtedy vyslúžila obrovskú kritiku a spoločnosť PETA označila tento kúsok jej odevu ako  „módne faux pas“.

 

Čítajte tiež:

Kráľovná Alžbeta II. v smútku: Zažila najhoršie prípravy na Vianoce

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií